انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل دفتر نمایندگی الزویر در کشور در سال 1380 به درخواست دانشگاه صنعتی شریف در تهران تأسیس شد و به تشکیل جلسات آموزشی در مورد نحوه نگارش مقالات ISI اشتغال داشت. در سال 1387 به درخواست دانشجویان دانشگاه شریف و دیگر دانشگاه های معتبر سراسر کشور کار خود را گسترش داد و به ارائه آموزش نحوه انجام پایان نامه، مدل سازی، نگارش و استخراج مقاله از پایان نامه پرداخت. در سال 1389 با مجوز نمایندگی الزویر و دریافت مجوز فعالیت از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با کمک اعضای هیأت علمی دانشگاه شریف، شهید بهشتی و امیرکبیر، موسسه پژوهشی الزویر تأسیس شد و دپارتمان های کامپیوتر و برق شکل گرفت. در سال 1391 با پیشنهاد اعضای هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی و تهران دپارتمان های مدیریت و حقوق شکل گرفت. در سال 1392 دپارتمان های عمران، معماری، مکانیک و صنایع، مواد و هوافضا تشکیل و تحت مجموعه دپارتمان های فنی مهندسی قرار گرفت. در سال 1393 دپارتمان های روانشناسی، زبان و ادبیات انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، فلسفه، هنر و گرافیک نیز تشکیل و تحت مجموعه دپارتمان های علوم انسانی قرار گرفت. موسسه پژوهشی الزویر با 11 سال سابقه موفق در زمینه آموزش انجام پایان نامه، مقاله و پروژه های دانشجویی در خدمت دانشجویان عزیز داخل و خارج از کشور برای پایان نامه، پروپوزال، سمینار، تحقیق و پروژه های دانشجویی و همچنین تهیه مقالات کلاسی، مروری، علمی پژوهشی، ISC  و ISI در همه مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می باشد. با توجه به تأکید نماینده الزویر بر کیفیت بالا و قابل دفاع پایان نامه ها و امکان استخراج مقالات isi با ایمپکت قابل قبول از پایان نامه ها و نظارت مداوم نماینده وزارت علوم بر کیفیت انجام کارها در موسسه پژوهشی الزویر، موسسه حساسیت زیادی بر کیفیت انجام پایان نامه ها، مقالات و پروژه های دانشجویی دارد و از همان مرحله تعیین موضوع تا دفاع نهایی توسط دانشجو کیفیت انجام کار رصد می شود.

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل پروپوزال سمینار مقاله رساله ارشد دکتری حقوق جزا خصوصی حسابداری عمومی حقوقی و جرم شناسی مالکیت فکری

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل پروپوزال سمینار مقاله رساله ارشد دکتری حقوق جزا خصوصی حسابداری عمومی حقوقی و جرم شناسی مالکیت فکری

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل پروپوزال سمینار مقاله رساله ارشد دکتری حقوق جزا خصوصی حسابداری عمومی حقوقی و جرم شناسی مالکیت فکری

حقوق خانواده از زیر مجموعه های حقوق مدنی است و با استفاده از مقرارت و قوانینی می تواند باعث دوام یافتن خانواده و یا انحلال آن شوند. در حقوق خانواده موارد مختلفی مثل خانواده ، مصالح خانواده ، برآورده کردن نیازهای عاطفی هر فرد ، حقوق و وظایفی که اعضا نسبت به هم دارند و بیان می شوند. نمی توان تنها از نظر حقوقی به بیان مسائل و حقوق خانواده پرداخت بلکه از نظر فلسفی و اخلاقی نیز مورد بحث است. روابطی که بیش تر در خانواده ها حکم فرماست جنبه اخلاقی و اجتماعی دارد تا این که بیش تر در زمینه حقوقی و مسائل مرتبط با آن باشد. والدین باید بدانند که روابط خود را با فرزندان به گونه ای تنظیم کنند که همبستگی در خانواده حکم فرما شود . ولایت بر فرزندان از جمله وظایفی است که والدین نسبت به فرزندان خود دارند . یعنی می توان گفت ولی قهر فرزندان در صورت زنده بودن پدر خود اوست و در صورت نبود وی جد پدری او خواهد بود. اگر هیچ کدام از این دو فرد در قید حیات نباشند آن گاه آن وصی را که خود آن ها تعیین می کنند می تواند ولی قهر قرار بگیرد.

زن و مرد بعد از این که ازدواج می کنند و خانواده تشکیل می دهند دیگر عنوان های دیگری را دریافت می کنند و علاوه بر وظایف همسری وظایف دیگری نیز به آن ها اضافه می شود. رابطه ای که بین زوجین وجود دارد برپایه قرارداد نکاح است واما بین والدین و فرزندان قوانینی وجود دارد که قانون گذار معین کرده است. مباحثی که در حقوق خانواده مطرح می شود شامل مواردی مثل نکاح ، از بین رفتن نکاح ، نسبت و قرابت است. در نکاح نیز موارد دیگری از جمله خواستگاری ،شرایط ازدواج ، نتایج و موانع مربوط به ازدواج وجود دارد. بعد از این که دو نفر ازدواج کردند نیز بین آن ها مسائل مالی مانند نفقه و مهریه در حقوق خانواده به وجود می آید. البته غیر از حقوق مالی حقوق دیگری نیز بین طرفین وجود دارد که از نوع غیرمالی محسوب می شود که عبارتنداز همراهی کردن ، معاشرت کردن و تربیت فرزندان .بعد از ازدواج هریک از زوجین در خانواده وظایفی دارند . برای مثال مرد که رئیس خانواده است باید هزینه های مربوط به زندگی را تامین کند و سایر وظایفی که خاص زوج بودن اوست را نیز انجام دهد. از بحث های حقوق خانواده می توان به قرابت اشاره کرد. قرابت درواقع به همان راوابطی گفته می شود که در اثر نسبت ، نکاح و یا رضاع بین افراد به وجود می آید . قرابت ها در حقوق خانواده باعث می شود تا نکاح صورت نگیرد البته حقوق مالی و سایر ووظایف را برعهده افراد قرار نمی دهند.

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل پروپوزال سمینار مقاله رساله ارشد دکتری حقوق جزا خصوصی حسابداری عمومی حقوقی و جرم شناسی مالکیت فکری

خانواده جز جدایی ناپذیر از جامعه بشری است که از گذشته تا کنون وجود داشته است . در همه دنیا نیز برای آن قوانینی تعیین شده است علت توجه قانون گذاران به آن نیز این بوده است که کاربردها و اثر آن در جامعه بسیار زیاد است . اگر یک جامعه خانواده های سالمی داشته باشد مسلما خود جامعه نیز پیشرفت خواهد کرد. تنوع های زیادی که در شکل های خانواده وجود دارد مانند چند همسری ، فرزند خانوادگی ، بی همسری و باعث می شود تا حقوق خانواده بسیار گسترده باشد و برای آن نیز قوانین و مقرارت زیادی وضع شده باشد. قوانینی که برای خانواده تعیین شده است حتی روابط بین اعضا را نیز تنظیم می کند.

بررسی قوانین جدید در حقوق خانواده

قوانین مربوط به حقوق خانواده از قبل تعیین شده است اما قوانین جدید دیگری نیز به آن ها افزوده شده است که یا جدیدا اضافه شده است و یا شکل آن تغییر کرده است که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم :

 1. برای این که به مسائل مربوط به حقوق خانواده زودتر رسیدگی شود دادگاه های خانواده تنها به خاطر همین تشکیل شده اند. برای راحتی بی تر نیز از مشاور حقوقی زن استفاده شده است . زیرا مشکلات در دادگاه ها بیش تر بین زن و مرد در خانواده است پس حضور یک قاضی زن نیز در کنار مرد الزامی است .
 2. برای حل مشکلات بین خانواده ها از مراکز مشاوره نیز در همین زمینه استفاده شده است.
 3. در قوانین قبلی در ازدواج موقت ثبت آن لزومی نداشته است اما در قوانین جدید در سه مورد باید ازدواج موقت را به ثبت رساند : باردار شدن ، شروط ضمن عقد ، توافقات طرفین
 4. قوانین جدید در مورد مهریه نیز موارد جدیدی را بیان کرده است . طبق این قوانین اگر مهریه شخص برابر 110 سکه و یا چیزی معادل آن باشد حبس شامل زوجه خواهد بود و اما هرچه از 110 سکه بیش تر باشد دیگر حبس شامل وی نمی شود و اما اگر زوج مالی را داشته باشد از وی گرفته خواهد شد . این کار باعث می شود تا زندانی هایی که برای مهریه به زندان افتاده اند به میزان زیادی کاهش پیدا کنند.
 5. بحث آخردر این قوانین جدید در مورد حقوق و مستمری مرد است . بعد از این که مرد فوت کرد زن می تواند از حقوق وی استفاده کند و البته این قانون تنها در ازدواج دائم استفاده می شود . حال شاید سوال بپرسید که زن اگر بعد از فوت شوهر اول دوباره ازدواج کند چه می شود ؟ پاسخ این است که زن باز هم حقوق را دریافت خواهد کرد و ازدواج مانعی برای دریافت حقوق نخواهد بود. حتی اگر شوهر دوم او نیز فوت کند بین حقوق شوهر اول و دوم هرکدام که بیش تر بود همان به زن داده خواهد شد.

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل پروپوزال سمینار مقاله رساله ارشد دکتری حقوق جزا خصوصی حسابداری عمومی حقوقی و جرم شناسی مالکیت فکری

حال اگر زن خود نیز کارمند باشد و حال از هرجای دیگری حقوقی داشته باشد این مورد مانع از این نخواهد شد تا زن حقوق شوهر را دریافت نکند. قبلا قوانین به این شکل بوده است که در صورت ازدواج مجدد زن دیگر حقوق وی نیز از او گرفته می شده است و اما دیگر زن باید بین ازدواج و حقوق یک مورد را انتخاب می کرده است اما حال این قوانین تغییر کرده است.

قبل از توضیح حق طلاق در ابتدا لازم است کلیاتی درباره طلاق دانست. طلاق در لغت به معنی رها کردن و گشودن و در فقه اسلامی به معنی زایل کردن ازدواج با لفظ مخصوص است. استادان حقوق فرانسه طلاق را اینگونه می دانند که طلاق قطع رابطه زناشویی به حکم دادگاه است که در زمان حیات زوجین به درخواست یکی از آنها یا هردو اتفاق می افتد. در حقوق امروز ایران ثبت طلاق به حکم دادگاه یا گواهی عدم امکان سازش (طلاق توافقی)  امکان دارد و همینطور انحلال نکاح با تشریفات خاص از جانب مرد یا نماینده او رخ می دهد. طلاق ویژه عقد دائم است و در عقد موقت (منقطع یا متعه) طبق ماده 139 قانون مدنی فقط از طریق انقضای مدت امکان پذیر است.

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل پروپوزال سمینار مقاله رساله ارشد دکتری حقوق جزا خصوصی حسابداری عمومی حقوقی و جرم شناسی مالکیت فکری

بنابر ماده 1133 قانون مدنی مرد هر وقت که بخواهد می تواند زن را طلاق دهد و طبق این ماده و شرع حق طلاق بدست مرد است اما مرد می تواند اجرای حق خود در طلاق را به همسرش یا هر شخص دیگر اهدا کند. وجود این قانون باعث سو استفاده بسیاری از مردان در مبحث طلاق شده بود ولی با تصویب قانون حمایت از خانواده، طلاق از طرف مرد به موارد خاصی محدود شد و ماده  10 این قانون مصوب سال 53 بیان می دارد هرگاه شوهر بدون اجازه دادگاه مبادرت به طلاق نماید به حبس جنحه ای از شش ماه الی یک سال محکوم خواهد شد.

ماده 10 قانون خانواده مصوب 1353:اجرای صیغه‌ی طلاق و ثبت آن پس از رسیدگی دادگاه و صدور گواهی عدم امکان سازش صورت خواهد گرفت متقاضی گواهی عدم امکان سازش باید تقاضانامه‌ای را به دادگاه تسلیم کند که در آن دلایل تقاضا به طور موجه قید شود. پس از وصول تقاضانامه، دادگاه رأسا یا به وسیله داوران، سعی در اصلاح بین زن و شوهر و جلوگیری از وقوع طلاق خواهد کرد. هرگاه مساعدت دادگاه برای حصول سازش به نتیجه نرسد با توجه به ماده‌ی ۸ این قانون، گواهی عدم امکان سازش صادر می کند. دفتر طلاق پس از دریافت این گواهی، به اجرای صیغه‌ی طلاق و ثبت آن اقدام خواهد نمود. هر یک از طرفین عقد بدون تحصیل گواهی عدم امکان سازش مبادرت به طلاق نماید به حبس جنحه‌ای از شش ماه تا یک سال محکوم خواهد شد. همین مجازات مقرر است برای سردفتری که طلاق را ثبت نماید.

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل پروپوزال سمینار مقاله رساله ارشد دکتری حقوق جزا خصوصی حسابداری عمومی حقوقی و جرم شناسی مالکیت فکری

شرایط لازم برای داشتن حق طلاق زن

در واقع  حق طلاق در اصل با مرد است اما زن تنها در موارد خاصی می تواند حکم به اجبار شوهر برای طلاق را از دادگاه گرفته و دادخواست خود را به دادگاه خانواده محل اقامت شوهر یا محل سکونت فعلی خود تقدیم کند و این شرایط به شرح زیر است:

خودداری و ناتوانی شوهر از پرداخت نفقه

خودداری کردن از انجام وظایف زناشویی

دوام زوجیت موجب عسر و حرج زوجه باشد. عسر و حرج یعنی وضعیتی که ادامه زندگی برای زوجه با سختی و غیرقابل تحمل شود.

عقیم بودن مرد، دیوانه بودن و یا مبتلا بودن او به امراض جسمی بیماری لاعلاج.

داشتن شغلی که باعث بی آبرویی شده و مصلحت خانوادگی را دچار آسیب می کند.

مرد به مجازات نقدی از طرف دادگاه کیفری محکوم شده و در صورت ناتوانی پرداخت، به ازای آن محکوم به حبس در زندان شود.

ترک زندگی توسط مرد به مدت شش ماه بدون اینکه دلیل قانع کننده ای داشته باشد.

اثبات رابطه نامشروع و خیانت.

شرط وکالت در طلاق برای زوجه ضمن عقد نکاح در محضر ازدواج و در عقدنامه درج شده باشد.

وکالت در طلاق با حق طلاق فرق دارد!

وکالت سند رسمی ای است که در دفترخانه توسط شوهر امضا و به زوجه داده می شود. اگر این وکالت با اختیارات کامل برای زوجه باشد جهت درخواست زوجه برای طلاق استفاده می شود و در این مورد، ثبت طلاق  در هیچ یک از مراحل قانونی بدون نیاز به حضور زوج است. حتی گاهی مرد زمانی از طلاق با خبر می شود که گواهی عدم سازش نیز (طلاق توافقی) از این طریق صادر شده و برای زوج حق اعتراضی باقی نمی ماند.

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل پروپوزال سمینار مقاله رساله ارشد دکتری حقوق جزا خصوصی حسابداری عمومی حقوقی و جرم شناسی مالکیت فکری

طرفین در اینجا باید به مواردی توجه کنند از جمله اینکه این وکالت بلا عزل است یا نه، اینکه اختیار قبول ما بذل (مهریه، نفقه، اجرت المثل، ) در وکالتنامه آمده یا خیر، اینکه اختیار اسقاط حق تجدید نظرخواهی و فرجام خواهی در وکالتنامه قید شده یا نه  و آیا طرفین برای بذل کل مهریه توافق کرده اند یا نه. (بهتر است در این مورد از زوج اقرارنامه رسمی گرفته شود)

اگر اختیار اسقاط حق تجدید نظرخواهی قید شده باشد زن بعد از مراجعه به دفترخانه می تواند طلاق را ثبت نماید ولی اگر قید نشده باشد باید تا سپری شدن مدت 20 روزه (مدت اعتراض زوج) صبر کند و بعد از آن گواهی قطعیت حکم طلاق را بتوان صادر و در دفترخانه ثبت کرد.

حق طلاق

وکالت در طلاق به منظور طلاق توافقی است و طرفین به تناسب این عنوان باید بر سر موضوعاتی مثل حضانت فرزندان، نفقه، مهریه و توافق می کنند. در ادامه بحث تفاوت حق طلاق و وکالتنامه طلاق باید گفت حق طلاق طبق مواد 1119، 1129، 1130 قانون مدنی با مرد است و زن فقط طی شرایط خاصی می تواند حق طلاق داشته باشد و یا اینکه این حق در ابتدا و ضمن عقد نکاح در محضر به زوجه داده  می شود.

حق توکیل به غیر در وکالتنامه طلاق

دانستن این موضوع ضروری است که اگر زن از مرد، وکالت در طلاق داشته باشد ولی در برگه وکالتنامه عبارت “حق توکیل به غیر” نیامده باشد عملا آن وکالتنامه بی معنی است. حق توکیل به غیر یعنی وکالت دادن به شخص دیگر. طی  پروسه استفاده زن از وکالتنامه طلاق، گرفتن یک وکیل دادگستری پایه یک برای مرد اجباری است زیرا با توجه به اینکه فقط وکلای دادگستری می توانند اقدامات مربوط به دادگاه را انجام دهند زوجه برای طلاق گرفتن از این طریق، باید به ازای حضور نداشتن زوج در دادگاه برای او وکیل انتخاب کند تا پروسه اخذ طلاق طی شود.و “حق توکیل به غیر” در پی گرفتن وکیل دادگستری مطرح می شود.

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل پروپوزال سمینار مقاله رساله ارشد دکتری حقوق جزا خصوصی حسابداری عمومی حقوقی و جرم شناسی مالکیت فکری

نحوه گرفتن حق طلاق

وکالت دادن مرد به زن در طلاق به دو صورت است:

محضر ازدواج: بدین گونه است که این وکالت می تواند ضمن نکاح و در عقدنامه محضری لحاظ شود و در این صورت امکان برهم زدن شرط وکالت بدون اجازه زن میسر نیست زیرا عقد نکاح عقد لازم است یعنی  امکان فسخ شروط فقط با توافق طرفین جایز است و به عبارت دیگر از جانب مرد غیرقابل عزل است.

دفتر اسناد: مرد به دفترخانه اسناد مراجعه کرده و وکالت و حق طلاق را به همسرش دهد یعنی  حتما باید به صورت محضری ثبت شود. این وکالت می تواند مدت دار و قابل عزل باشد و مفاد و حدود وکالت در طلاق از طرف مرد قابل تعیین است . به این صورت که وکالت، عقدی جایز است و جایز بودن در حقوق به این معنی است که طرفین عقد هرگاه که بخواهند می توانند آن را برهم زنند اما اگر این وکالت به صورت بلا عزل یا به صورت شرط ضمن نکاح به زوجه داده شده باشد، زوج حق پشیمانی و برهم زدن ندارد. همینطور اگر زوج در خارج از کشور باشد می تواند به سفارت ایران مراجعه نماید که در این دو صورت(محضری و سفارت ایران) نیازی به حضور زوجه نیست و حضور و امضای زوج کفایت می کند.

این نکته نیز حائز اهمیت می باشد که برای ثبت هر نوع طلاقی وجود رای دادگاه الزامی است یعنی هیچ دفتر رسمی طلاق نمی تواند بدون اجازه رای دادگاه اقدام به ثبت طلاق کند.

اگر حق طلاق با زن باشد مهریه به او تعلق می گیرد؟

در این خصوص باید گفت تعلق گرفتن مهریه به زن، به زوج بستگی دارد. به این صورت که مرد هنگام وکالت دادن، بذل مهریه را لحاظ کرده باشد یا خیر. در حق طلاق حدود اختیارات برای زن اهمیت زیادی دارد. زن می تواند در حین وکالت دادن مرد، از سردفتر بخواهد که بذل و بخشش تمام یا بخشی از مهریه در این وکالت قید شود.

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل پروپوزال سمینار مقاله رساله ارشد دکتری حقوق جزا خصوصی حسابداری عمومی حقوقی و جرم شناسی مالکیت فکری

حق طلاق

این که زن بتواند چه نوع طلاقی هم بگیرد (رجعی یا خلع بائن) بستگی به وکالت در طلاق داشته و این که تکلیف مهریه چه می شود وابسته به اختیارات و مندرجات وکیل در وکالت دارد.همچنین باید به این نکته اشاره کرد که مطالبه مهریه ارتباطی به حق طلاق ندارد و با توجه به عندالاستطاعه یا عندالمطالبه بودن مهریه، زوجه در هرزمان که صلاح بداند می تواند دادخواست مطالبه تنظیم و تقدیم کند.حتی اگر زنی ناشزه باشد و تمکین نکند (از انجام وظایف زناشویی امتناع کند) یا حتی متهم به جرمی از جمله روابط نامشروع شده باشد، مهریه از او سلب نمی‌گردد.

حق طلاق بهتر است یا مهریه؟

در واقع داشتن حق طلاق منافاتی با اخذ مهریه ندارد و به محض عقد نکاح زوجه مالک مهریه می شود.فقط در صورتی که زوج در وکالتنامه طلاق عنوان بذل تمام مهریه را قید نکند، بعد از گذشت مدت عده هیچگونه راهی برای اخذ مهریه وجود ندارد مگر طرفین بار دیگر عقد جدیدی ببندند.

خطرات حق طلاق برای مردها

در بسیاری از موارد دیده شده که زوج بدون در نظر گرفتن شرایط و جزییات وکالت اقدام به دادن وکالت طلاق به زوجه کرده است، پس از مدتی زوجه با استفاده از آن وکالت طلاق گرفته و با رجوع به بذل، مهریه را از زوج اخذ کرده است. زوج در این هنگام متعهد به دادن کل مهریه می شود. با این توضیح که  طلاق خلع که از انواع طلاق هایی است که حق رجوع زوج در آن وجود ندارد (قطع کامل رابطه زوجیت). در مواقعی زوجه به دلیل کراهت زیاد و رها شدن از آن ازدواج، مالی را در قبال طلاق گرفتن به زوج می بخشد که آن مال فدا یا فدیه یا بذل نام دارد. فدیه می‌تواند به صورت عین، منفعت یا بخشیدن مهریه باشد.

حال با توجه به اینکه در طلاق خلع حق رجوعی برای زوج وجود ندارد آیا زوجه می تواند پس از پرداخت فدیه از آن رجوع کرده و آن را پس بگیرد؟

پاسخ این است که زوجه به دلیل داشتن ایام عده که نوعی امتیاز محسوب می شود، می تواند در این مدت به فدیه پرداختی رجوع کند و آن را پس بگیرد. هرچند زوج ناراضی باشد. اگر زوج از این رجوع بذل آگاهی پیدا کند قاعدتا این حق را باطل و از زوجه سلب می کند. به همین دلیل بسیاری از وکلا توصیه می کنند که اگر زوج از جدایی زوجه بعد از دادن حق طلاق مطمئن است، اقدام به دادن وکالت کند و در غیر این صورت طلاق توافقی بهترین گزینه برای اشراف بهتر زوج بر جزییات کار است.

بعضی از افراد فکر می کنند در دین اسلام بیش تر مسائل حقوقی خانواده به نفع اقایان است درصورتی که این باور غلط است.با بررسی قوانین در این مطلب خواهید فهمید که نه تنها این باور درست نیست بلکه در مواردی عکس ان نیز برقرار است.زنان به بعضی از این حقوق خود در خانواده اشنایی ندارند . به همین خاطر هم نمی توانند از این حق و حقوق خود دفاع کنند .

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل پروپوزال سمینار مقاله رساله ارشد دکتری حقوق جزا خصوصی حسابداری عمومی حقوقی و جرم شناسی مالکیت فکری

فقط زمانی که زن و مرد با هم ازدواج دائم کرده باشند طبق مسائل حقوقی خانواده به زن نفقه تعلق می گیرد. البته در ازدواج موقت به زن نفقه تعلق نمی گیرد و تنها درصورتی زن می تواند نفقه خود را دریافت کند که در شرایط عقد ان را ذکر کرده باشد.البته نفقه نیز در هر صورتی به زن تعلق نخواهد داشت .زن برای دریافت نفقه باید از مرد تمکین کند.

زمانی که صحبت از نفقه می شود مسائل حقوقی خانواده بیان می کند که مرد باید خوراک ، مسکن ، پوشاک ، وسایل خانه و یا خدمات درمانی را برای زن فراهم کند. هم چنین اگر زن در خانه پدر خود خادمی را داشته باشد باید همسرش برای او نیز یک خادم در خانه فراهم کند.

زمانی که صحبت از تمکین زن از مرد می شود  به چه معناست؟

در مسائل حقوقی خانواده زن وظایفی را دارد که در برابر مرد باید ان ها را انجام دهد.درصورت این که زن این وظایف را انجام ندهد و این موارد را مرد بتواند اثبات کند برای زن پیامدهای خوبی را در پی نخواهد داشت. تمکین زن دو نوع است اولین مورد آن تمکین عام و دومین ان تمکین خاص بوده است.منظور از تمکین خاص این است که زن باید از نیازهای غریزی مرد اطاعت کند. تمکین عام نیز به این معنا است که زن در همه مراحل زندگی باید از مرد اطاعت کند و زن باید در همه مسائل نیز از مرد اطاعت کند. ریاست خانه از جمله ویژگی های مرد است. البته مواردی نیز در مسائل حقوقی خانواده وجود دارد که اگر زن از مرد اطاعت نکند و نفقه نیز شامل حال او نیز خواهد شد که عبارتند از :

 1. اگر مرد قادر نباشد تا خانه ای را برای زن و مناسب شان وی تهیه کند در این صورت زن می تواند به خانه مرد نرود و مرد هم باید برای زن نفقه او را پرداخت کند.
 2. اگر زن بعد از عقد بفهمد که مرد به یکی از بیماری های جنسی مبتلاست مطابق قوانین حقوقی خانواده می تواند از نزدیکی با وی خودداری کند و نفقه خود را نیز از او دریافت کند.
 3. اگر پزشک برای زن تجویز کند که باید از منزل خارج شود و این را راهی برای مداوای وی تشخیص دهد ان گاه مرد به زن اجازه خروج از منزل را ندهد  زن می تواند بدون اجازه شوهر از خانه خارج شود و به او نفقه نیز تعلق می گیرد.
 4. زن زمانی که در عادت ماهانه باشد و یا پزشک به او توصیه کند که از نزدیکی امتناع کند در این صورت نیز می تواند از مرد تمکین نکند.
 5. برای انجام دادن وظایف مذهبی که برای هر فردی واجب است نیز مثل حج زن می تواند از شوهر اطاعت نکرده و از منزل خارج شود .
 6. اگر زن برای زندگی در خانه با شوهر دچار ضرر جسمی یا مالی و ابرویی شود می تواند خانه را ترک کند و به جای دیگری رود.تا زمانی که زن به خانه شوهر برنگردد باید نفقه وی را مرد پرداخت کند.
 7. اگر مرد به زن حق سکونت را داده باشد زن خواهد توانست تا به منزل شوهر نرود و می تواند از شوهر نیز بخواهد تا در خانه ای که وی هست سکونت کند.

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل پروپوزال سمینار مقاله رساله ارشد دکتری حقوق جزا خصوصی حسابداری عمومی حقوقی و جرم شناسی مالکیت فکری

اگر زن دلیل خوب ومحکمه پسندی مطابق با قوانین حقوقی خانواده برای ترک خانه نداشته باشد مرد می تواند به دادگاه برود و از زن بخواهد تا از وی تمکین کند . اگر دادگاه این را تایید کند که زن دلیل خوبی برای ترک خانه ندارد قوانین حقوقی خانواده برای زن پیامدهایی را به همراه دارد که عبارتند از:

 1. به زن نفقه تعلق نخواهد گرفت.
 2. دادگاه برای مرد این حق را قائل خواهد شد تا دوباره ازدواج کند.
 3. مرد می توان به خاطر همین موضوع از زن طلاق بگیرد البته باید مهریه زن را بپردازد. البته حقوق دیگری مثل نفقه ، نصف اموال مرد و.. نیز به زن تعلق نخواهد گرفت.

در مسائل حقوقی خانواده به زنی که از مرد تمکین نمی کند و از دستورات وی اطاعت نمی کند به اصطلاح ناشزه می گویند. این تمکین می تواند از نوع عام و خاص باشد.اگر مرد از زن توقعاتی خلاف شرع داشته باشد دیگر زن نیازی نیست که از او اطاعت کند و ناشزه نخواهد بود.

 شیربها در مسائل حقوقی خانواده

در مسائل حقوقی خانواده برای شیربها قوانین خاصی را بیان نکرده است . شیربها از جمله مسائلی است که عرفا تعیین کننده ان بوده است.شیربها در مناطق مختلف به صورت های گوناگونی تعیین می شود. در بعضی از مناطق شیربها را نقدا مشخص می کنند و بعضی دیگر نیز بر این عقیده اند که داماد باید تعدادی از وسایل ضروری منزل را به عنوان شیربها خریداری کند. حال اگر مرد در زمان عقد مقداری پول و یا اسباب را به عنوان شیربها پرداخت کند این مسئله از مهریه جدا است و نمی توان با پرداخت شیربها از پرداخت مهریه شانه خالی کرد.

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل پروپوزال سمینار مقاله رساله ارشد دکتری حقوق جزا خصوصی حسابداری عمومی حقوقی و جرم شناسی مالکیت فکری

از جمله مسائل حقوقی خانواده در زنان در بعد از طلاق با ان روبه رو هستند موضوع بازستاندن جهیزیه است. به این معنی که مرد نمی تواند جهیزیه زن را بفروشد زیرا زن مالک جهیزیه است. برای این که کار بازپس گرفتن جهیزیه در مسائل حقوقی خانواده که در اینده پیش می اید به دختران توصیه می شود که در همان ابتدا سیاهه ای را از جهیزیه تهیه کنند و ان را به امضای زوج و دو نفر از شاهدان برسانند. اگر این سیاهه توسط افراد یادشده امضا نشود اعتبار خاصی نخواهد داشت.

انجام پایان نامه ادبیات انگلیسی

انجام پایان نامه ادبیات عرب

انجام پایان نامه ارشد ادبیات

انجام پایان نامه ارشد ادبیات فارسی

انجام پایان نامه ارشد برق

انجام پایان نامه ارشد برق قدرت

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات

انجام پایان نامه ارشد برنامه ریزی شهری

انجام پایان نامه ارشد جوشکاری

انجام پایان نامه ارشد روانشناسی عمومی

انجام پایان نامه ارشد زبان

انجام پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری

انجام پایان نامه ارشد صنایع

انجام پایان نامه ارشد طراحی شهری

انجام پایان نامه ارشد طراحی صنعتی

انجام پایان نامه ارشد عمران زلزله

انجام پایان نامه ارشد عمران مدیریت ساخت

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر

انجام پایان نامه ارشد مدیریت

انجام پایان نامه ارشد مدیریت ساخت

انجام پایان نامه ارشد مدیریت صنعتی

انجام پایان نامه ارشد مکانیک تبدیل انرژی

انجام پایان نامه ارشد مکانیک طراحی کاربردی

انجام پایان نامه ارشد منابع طبیعی

انجام پایان نامه ارشد مهندسی شیمی

انجام پایان نامه ارشد مهندسی صنایع

انجام پایان نامه ارشد مهندسی کامپیوتر

انجام پایان نامه ارشد هوافضا

انجام پایان نامه ارشد و دکتری

انجام پایان نامه الهیات و معارف اسلامی

انجام پایان نامه با آباکوس

انجام پایان نامه باستان شناسی

انجام پایان نامه برق

انجام پایان نامه برق قدرت

انجام پایان نامه برق کنترل

انجام پایان نامه بهداشت محیط

انجام پایان نامه بیوانفورماتیک

انجام پایان نامه پروپوزال مقاله

انجام پایان نامه پیام نور

انجام پایان نامه تبدیل انرژی

انجام پایان نامه تبریز

انجام پایان نامه تجارت الکترونیک

انجام پایان نامه تحلیل محتوا

انجام پایان نامه تربیت بدنی

انجام پایان نامه تهران

انجام پایان نامه حسابداری اصفهان

انجام پایان نامه حقوق بین الملل

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل

انجام پایان نامه حقوق جزا

انجام پایان نامه حقوق خصوصی

انجام پایان نامه حقوق عمومی

انجام پایان نامه حقوق مالکیت فکری

انجام پایان نامه حقوقی

انجام پایان نامه حمل و نقل

انجام پایان نامه حوزه

انجام پایان نامه خاک و پی

انجام پایان نامه در اصفهان

انجام پایان نامه در اهواز

انجام پایان نامه در مشهد

انجام پایان نامه دکترا

انجام پایان نامه دکتری ادبیات فارسی

انجام پایان نامه دکتری برق

انجام پایان نامه دکتری برق الکترونیک

انجام پایان نامه دکتری برق قدرت

انجام پایان نامه دکتری جامعه شناسی

انجام پایان نامه دکتری صنایع غذایی

انجام پایان نامه دکتری عمران

انجام پایان نامه دکتری کامپیوتر

انجام پایان نامه دکتری مکانیک

انجام پایان نامه دکتری مهندسی شیمی

انجام پایان نامه دکتری مهندسی صنایع

انجام پایان نامه رشته جغرافیا

انجام پایان نامه رشته حقوق

انجام پایان نامه رشته دامپزشکی

انجام پایان نامه رشته مدیریت

انجام پایان نامه رشته مکانیک

انجام پایان نامه رشته مهندسی صنایع

انجام پایان نامه روان شناسی

انجام پایان نامه روانشناسی بالینی

انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی

انجام پایان نامه ریاضی مالی

انجام پایان نامه زبان انگلیسی

انجام پایان نامه زبان شناسی

انجام پایان نامه زلزله

انجام پایان نامه زنجیره تامین

انجام پایان نامه ساخت و تولید

انجام پایان نامه سازه های دریایی

انجام پایان نامه سازه های هیدرولیکی

انجام پایان نامه شبکه عصبی

انجام پایان نامه شهرسازی

انجام پایان نامه شیلات

انجام پایان نامه شیمی آلی تجزیه

انجام پایان نامه صنایع

انجام پایان نامه صنایع غذایی

انجام پایان نامه طراحی لباس

انجام پایان نامه علوم اجتماعی

انجام پایان نامه علوم انسانی

انجام پایان نامه علوم دامی

انجام پایان نامه علوم قرآن و حدیث

انجام پایان نامه عمران

انجام پایان نامه عمران آب

انجام پایان نامه عمران در اصفهان

انجام پایان نامه عمران در شیراز

انجام پایان نامه فلسفه

انجام پایان نامه فلوئنت

انجام پایان نامه فناوری اطلاعات

انجام پایان نامه فنی مهندسی

انجام پایان نامه فیزیک

انجام پایان نامه فیزیولوژی ورزشی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد با قیمت مناسب

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد جغرافیای سیاسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد زبانشناسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد صنایع

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد صنایع غذایی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر نرم افزار

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مکانیک در اصفهان

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی مواد

انجام پایان نامه کارشناسی روانشناسی

انجام پایان نامه کارشناسی کامپیوتر

انجام پایان نامه کارشناسی مکانیک

انجام پایان نامه کارشناسی مهندسی صنایع

انجام پایان نامه کامپیوتر

انجام پایان نامه کامپیوتر در شیراز

انجام پایان نامه گردشگری

انجام پایان نامه مالی

انجام پایان نامه متلب

انجام پایان نامه محیط زیست

انجام پایان نامه مدیریت پروژه

انجام پایان نامه مدیریت دولتی

انجام پایان نامه مدیریت ساخت

انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات

انجام پایان نامه مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت ورزشی

انجام پایان نامه مکانیک

انجام پایان نامه مهندسی آب

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک

انجام پایان نامه مهندسی نفت

انجام پایان نامه نجوم

انجام پایان نامه نرم افزار

انجام پایان نامه های دانشجویی

انجام پایان نامه هوش مصنوعی

انجام پایان نامه و مقاله پروژه

انجام پایان نامه ورزشی

انجام پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پروژه c++

انجام پروژه ارشد

انجام پروژه اس پی اس اس

انجام پروژه اقتصاد سنجی

انجام پروژه اقتصاد مهندسی

انجام پروژه الکترونیک

انجام پروژه ایتبس

انجام پروژه ایویوز

انجام پروژه با پایتون

انجام پروژه با پروتئوس

انجام پروژه با کامسول

انجام پروژه با متلب

انجام پروژه با نرم افزار ونسیم

انجام پروژه برای خارج از کشور

انجام پروژه برای کسری خدمت

انجام پروژه برق الکترونیک قدرت

انجام پروژه برق قدرت

انجام پروژه برنامه نویسی

انجام پروژه برنامه نویسی c++

انجام پروژه برنامه نویسی جاوا

انجام پروژه برنامه نویسی دانشجویی

انجام پروژه به جای خدمت سربازی

انجام پروژه بیوانفورماتیک

انجام پروژه پایان نامه

انجام پروژه پایان نامه ارشد

انجام پروژه پایانی کارشناسی

انجام پروژه پایگاه داده

انجام پروژه پردازش تصویر با پایتون

انجام پروژه پردازش تصویر با متلب

انجام پروژه پروپوزال

انجام پروژه پریمیر

انجام پروژه پلکسیس

انجام پروژه پویایی سیستم

انجام پروژه تحقیق در عملیات

انجام پروژه تحلیل پوششی داده ها

انجام پروژه تحلیل خطر زلزله

انجام پروژه تخصصی عمران

انجام پروژه ترنسیس

انجام پروژه تهویه مطبوع

انجام پروژه جامعه شناسی

انجام پروژه جاوا

انجام پروژه جاوا اسکریپت

انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی

انجام پروژه جبر خطی

انجام پروژه جوشکاری اصطکاکی

انجام پروژه جی آی اس

انجام پروژه حسابداری در اکسل

انجام پروژه حقوقی

انجام پروژه حین خدمت سربازی

انجام پروژه خلاصه نویسی

انجام پروژه خودرو

انجام پروژه خوردگی

انجام پروژه دانشجویی gis

انجام پروژه دانشجویی برق

انجام پروژه دانشجویی فوری

انجام پروژه دیگسایلنت

انجام پروژه رباتیک

انجام پروژه رگرسیون

انجام پروژه روانشناسی

انجام پروژه روش تحقیق

انجام پروژه ریاضی

انجام پروژه زبان انگلیسی

انجام پروژه زیست شناسی

انجام پروژه ساختمان داده

انجام پروژه سالیدورک

انجام پروژه سربازی

انجام پروژه سری زمانی

انجام پروژه سیستم دینامیک

انجام پروژه سمینار

انجام پروژه سی شارپ

انجام پروژه سیلواکو

انجام پروژه سیمولینک متلب

انجام پروژه شبکه عصبی با متلب

انجام پروژه شبیه سازی

انجام پروژه شبیه سازی با آرنا

انجام پروژه شبیه سازی با متلب

انجام پروژه شبیه سازی برق

انجام پروژه شبیه سازی کامسول

انجام پروژه شهرسازی

انجام پروژه طراحی اجزا

انجام پروژه طراحی شهری

انجام پروژه طراحی وب

انجام پروژه طرح توجیهی

انجام پروژه عدد صحیح

انجام پروژه علوم انسانی

انجام پروژه علوم تربیتی

انجام پروژه عمران اب

انجام پروژه غیر خطی

انجام پروژه فرانت اند

انجام پروژه فریلنسری

انجام پروژه فلک

انجام پروژه فوری

انجام پروژه فیزیک

انجام پروژه کارآموزی

انجام پروژه کارشناسی

انجام پروژه کارشناسی ارشد

انجام پروژه کارشناسی برق

انجام پروژه کامفار

انجام پروژه کپتیویت

انجام پروژه کسر خدمت سربازی

انجام پروژه کسری حین خدمت

انجام پروژه کنترل چند متغیره

انجام پروژه کنترل خطی

انجام پروژه کنترل غیرخطی

انجام پروژه گراف

انجام پروژه گمبیت

انجام پروژه گوسین

انجام پروژه لاتکس

انجام پروژه لب ویو

انجام پروژه لمپس

انجام پروژه لومریکال

انجام پروژه لومیون

انجام پروژه لیزرل

انجام پروژه لیسانس

انجام پروژه لینگو

انجام پروژه ماشین لرنینگ

انجام پروژه مالی

انجام پروژه مالی حسابداری

انجام پروژه متمتیکا

انجام پروژه مدیریت استراتژیک

انجام پروژه مقاله

انجام پروژه میپل

انجام پروژه نت لوگو

انجام پروژه نرم افزار

انجام پروژه نقشه کشی

انجام پروژه های اتوماسیون صنعتی

انجام پروژه های برنامه نویسی

انجام پروژه های خارجی

انجام پروژه های دانشجویی

انجام پروژه های دانشجویی اصفهان

انجام پروژه های دانشجویی الکترونیک

انجام پروژه های دانشجویی برق

انجام پروژه های دانشجویی حسابداری

انجام پروژه های دانشجویی در شیراز

انجام پروژه های دانشجویی زبان انگلیسی

انجام پروژه های دانشجویی زیست شناسی

انجام پروژه های دانشجویی صنایع غذایی

انجام پروژه های دانشجویی عمران

انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر

انجام پروژه های طراحی صنعتی

انجام پروژه های نرم افزاری

انجام پروژه و پایان نامه دانشجویی

انجام پروژه و کسری خدمت

انجام پروژه واقعیت افزوده

انجام پروژه ورد

انجام پروژه وردپرس

انجام پروژه وریلاگ

انجام پروژه ونسیم

انجام پروژه یادگیری تقویتی

انجام پروژه یادگیری عمیق

انجام پروژه یادگیری ماشین

انجام پروژه یونیتی

انجام تحلیل فصل چهارم پایان نامه

انجام خدمات پایان نامه

انجام سمینار و پایان نامه

انجام فصل 4 پایان نامه

انجام کارهای آماری پایان نامه روانشناسی

انجام مقاله isi

انجام مقاله پژوهشی

انجام مقاله دانشجویی

انجام مقاله در اصفهان

انجام مقاله در شیراز

انجام مقاله مروری

انجام مقاله و پایان نامه

انجام پایان نامه سازه

انجام پروژه سی پلاس پلاس

 انجام سمینار و پایان نامه

 انجام سمینار كارشناسی ارشد

انجام سمینار كارشناسی ارشد برق

انجام سمینار کارشناسی ارشد کامپیوتر

انجام سمینار كارشناسی ارشد عمران

انجام سمینار حقوق

انجام سمینار شیمی

انجام سمینار دکتری

انجام پایان نامه تاریخ

انجام پایان نامه ارشد فقه و حقوق

قیمت مقاله دانشجویی

هزینه نوشتن مقاله دانشجویی

انجام پایان نامه و پروژه های دانشجویی

انجام مقاله دکتری

انجام مقاله کنفرانسی

انجام مقاله isi برق

انجام مقاله isi عمران

انجام مقاله isi در اصفهان

قیمت انجام مقاله isi

هزینه انجام مقاله isi

مراحل انجام مقاله isi

چاپ مقاله isi با ایمپکت بالا

انجام تضمینی پایان نامه

انجام صفر تا صد پایان نامه

قیمت نوشتن مقاله از پایان نامه

موسسه پایان نامه نویسی در شیراز

بهترین موسسه انجام پایان نامه دکتری

انجام مقاله علمی پژوهشی قیمت

انجام سمینار دانشجویی

انجام سمینار کارشناسی ارشد مهندسی نفت

انجام سمینار ارشد عمران

سمینار کارشناسی ارشد برق

انجام پایان نامه اقتصاد

انجام پایان نامه اقتصاد سنجی

انجام پایان نامه اقتصاد انرژی

انجام پایان نامه دکتری اقتصاد

انجام پایان نامه ارشد اقتصاد

انجام پایان نامه علوم اقتصادی

بهترین موسسه انجام پایان نامه ارشد

موسسه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه دکتری

انجام پایان نامه دکتری عمران سازه

انجام رساله دکتری مدیریت

انجام شبیه سازی متلب

انجام شبیه سازی مقالات برق قدرت

انجام شبیه سازی مقاله

انجام شبیه سازی کامسول

انجام شبیه سازی پایان نامه

انجام شبیه سازی با r

انجام شبیه سازی با ns2

انجام شبیه سازی با کلودسیم

انجام شبیه سازی دینامیک مولکولی

انجام پروژه اپنسیس

انجام پروژه اجزا محدود با متلب

انجام پروژه سی اف دی

انجام مقاله ای اس ای

انجام مقاله روانشناسی

انجام مقاله در مشهد

انجام مقاله q1

انجام مقاله نویسی

آموزش گام به گام نوشتن پایان نامه

چاپ مقاله isi در کمترین زمان

انجام پروژه آب و فاضلاب دانشجویی

انجام پروژه های دانشجویی مکانیک

انجام پروژه های دانشجویی روانشناسی

انجام پروژه های دانشجویی شهرسازی

انجام پروژه های دانشجویی برنامه ریزی شهری

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی صنایع

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی شیمی

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی مواد

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی نفت

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی پلیمر

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی آب

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی عمران

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی برق

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی مکانیک

انجام پروژه های دانشجویی فناوری اطلاعات

انجام پروژه با نرم افزار گمز

انجام پروژه متن کاوی

انجام پروژه متلب مهندسی برق کنترل

انجام پروژه متلب کامپیوتر

انجام پایان نامه رایانش ابری

انجام پایان نامه راه و ترابری

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد راه و ترابری

انجام پایان نامه ارشد عمران راه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد سنجش از دور

انجام پایان نامه ارشد نقشه برداری

انجام پروژه ارشد برق

انجام مقاله حسابداری

انجام مقاله همایشی

انجام مقاله عمران

انجام مقاله صنایع غذایی

انجام مقاله کلاسی

انجام مقاله کارشناسی

انجام مقاله رشته کامپیوتر

انجام مقاله داده کاوی

انجام مقاله محیط زیست

انجام مقاله مدیریت

انجام مقاله مهندسی پزشکی

انجام مقاله مهندسی برق

انجام مقاله مخابرات

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد اصفهان

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق عمومی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تبدیل انرژی

انجام پروپوزال مهندسی صنایع

انجام پروژه بهینه سازی با متلب

شبیه سازی در متلب

شبیه سازی سیستم های کنترل در متلب

شبیه سازی سیستم های غیرخطی در متلب

شبیه سازی مقاله در متلب

مقالات شبیه سازی شده برق کنترل

اموزش شبیه سازی مقاله

شبیه سازی مونت کارلو

انجام پروژه دانشجویی شبیه سازی با arena

انجام پروژه های درسی عمران

انجام پروژه های دانشجویی نقشه برداری

انجام پروژه mininet

انجام پروژه برنامه نویسی در اصفهان

انجام پروژه مهندسی آب و فاضلاب

انجام پایان نامه مهندسی پزشکی

انجام پروژه مهندسی پزشکی

انجام پروژه های دانشجویی فیزیک

انجام پروژه های دانشجویی پاورپوینت

انجام پروژه برنامه نویسی اندروید

انجام پروژه برنامه نویسی پایتون

رساله دکتری حسابداری

انجام رساله دکتری مکانیک

انجام پروژه دکتری برق

انجام پروژه های دکتری

انجام پایان نامه دکتری مهندسی پزشکی

انجام پایان نامه دکتری مدیریت صنعتی

انجام پروژه فرترن

صفر تا صد پایان نامه ارشد

هزینه نوشتن مقاله isi

چاپ مقاله آی اس آی

هزینه نوشتن مقاله مروری

شرایط چاپ مقاله در مجلات خارجی

مراحل انجام مقاله علمی پژوهشی

روش انجام مقاله علمی پژوهشی

آموزش گام به گام نوشتن مقاله مروری

انجام امور پایان نامه

پایان نامه عمران گرایش مدیریت ساخت

انجام رساله دکتری حقوق

انجام تضمینی پایان نامه اصفهان

انجام پایان نامه حقوق مالی

انجام پایان نامه حقوق محیط زیست

انجام پایان نامه جامعه شناسی

انجام پایان نامه روابط بین الملل

انجام پایان نامه ارشد علوم سیاسی

انجام پایان نامه ارشد علوم پایه

انجام پایان نامه دکتری علوم تربیتی

انجام پایان نامه عمران سازه

انجام پایان نامه ارشد حمل و نقل

انجام پروژه دانشجویی ژئوتکنیک

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد زلزله

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق قدرت

انجام پایان نامه ارشد مخابرات

انجام پایان نامه دکتری الکترونیک

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد الکترونیک

انجام پایان نامه ارشد تجارت الکترونیک

انجام رساله دکتری صنایع

انجام سمینار کارشناسی ارشد عمران

انجام سمینار ارشد شیمی

انجام سمینار مهندسی صنایع

انجام سمینار رشته کامپیوتر

انجام سمینار فوری

سمینار مکانیک تبدیل انرژی

انجام پایان نامه دکترا مکانیک

انجام پروژه ارشد مکانیک

انجام پایان نامه مهندسی مواد

انجام پایان نامه مهندسی هسته ای

انجام پایان نامه مهندسی هوافضا

انجام پایان نامه مهندسی شهرسازی

انجام پایان نامه مهندسی برق کنترل

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

مراحل مقاله isi

صفر تا صد نوشتن مقاله isi

هزینه نوشتن مقاله isc

هزینه نوشتن مقاله علمی پژوهشی

نوشتن مقاله با کمترین هزینه

نوشتن مقاله isi تضمینی

روش تحقیق در مقاله نویسی

هزینه نوشتن مقاله دکتری

مقاله نویسی برای دکتری

هزینه چاپ مقاله در مجلات q1

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

مشاوره پایان نامه مدیریت

انجام پروژه یادگیری ماشین با پایتون

انجام پروژه دانشجویی یادگیری ماشین

انجام پروژه یادگیری عمیق در پایتون

انجام پروژه های برنامه نویسی پایتون

انجام پروژه های برنامه نویسی متلب

انجام پروژه مهندسی نرم افزار

نحوه نوشتن مقاله مروری سیستماتیک

انجام پایان نامه مکاترونیک

انجام پروژه پایتون فوری

انجام پروژه متلب در تبریز

انجام پروژه های متلب در اصفهان

انجام پروژه متلب در اهواز

انجام پروژه متلب در مشهد

نگارش مقاله isi

انجام پایان نامه ارشد هوش مصنوعی

انجام پروژه ارشد کامپیوتر

انجام پایان نامه دکترا معماری کامپیوتر

انجام سمینار کارشناسی ارشد برق

انجام پروژه کامسول

کاربرد نرم افزار کامسول در صنعت

شبیه سازی ترانسفورماتور در متلب

شبیه سازی ماشین های الکتریکی در متلب

شبیه سازی سرو موتور در متلب

شبیه سازی موتور dc در متلب

شبیه سازی مدار rlc در متلب

انجام رساله دکتری حسابداری

انجام پروپوزال ارشد حسابداری

قیمت پایان نامه ارشد حسابداری

انجام کارهای پایان نامه

انجام پروژه های دانشجویی ارشد عمران

انجام پروژه های متلب مهندسی برق

انجام پروژه های دانشجویی برق در اصفهان

انجام پروژه مهندسی برق قدرت

انجام پروژه الکترونیک اصفهان

انجام پروژه avr

انجام پروژه الکترونیک تهران

انجام پروژه برق صنعتی

قیمت مقاله isi

انجام پروژه های دانشجویی در انقلاب

انجام پروپوزال دانشجویی

صفر تا صد نوشتن پایان نامه

نوشتن مقاله isi قیمت

نحوه نوشتن مقاله علمی پژوهشی

تهیه مقاله isi

نگارش مقاله علمی پژوهشی داخلی

ساختار مقاله علمی پژوهشی

مجلات isi با پذیرش سریع

چاپ مقاله در مجلات jcr

نحوه چاپ مقاله در isi

نحوه چاپ مقاله در مجلات خارجی

هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی

هزینه چاپ مقاله در مجلات داخلی

مراحل ارسال و پذیرش مقاله

بهترین مجله برای چاپ مقاله

پایان نامه ارشد مکاترونیک

پایان نامه های کارشناسی ارشد مکاترونیک

بررسی تاثیر متقابل عوامل مدیریت زنجیره تامین و مدیریت ارتباط با مشتری

پایان نامه زنجیره تامین حلقه بسته

پایان نامه در مورد زنجیره تامین سبز

پایان نامه کارشناسی صنایع

انجام پروپوزال ارشد

انجام پایان نامه ارشد مالی

هزینه نوشتن سمینار

انجام پاورپوینت

سمینار و پایان نامه ارشد

سمینار حقوق بین الملل

سمینار حقوق عمومی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی

انجام پایان نامه ارشد مهندسی پزشکی

ایده پایان نامه مهندسی پزشکی

پایان نامه دکترا مهندسی پزشکی

انجام پایان نامه ارشد ادبیات انگلیسی

انجام پایان نامه رشته زبان انگلیسی

نوشتن پایان نامه به زبان انگلیسی

انجام پایان نامه زمین شناسی

انجام پایان نامه ارشد زمین شناسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد زمین شناسی

انجام پروژه های زمین شناسی

انجام پروژه دانشجویی مدیریت ساخت

هزینه داوری مقاله علمی پژوهشی

هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه

قیمت مقاله علمی پژوهشی

انجام پروژه دانشجویی کامپیوتر

انجام پروژه سیستم داینامیک

خرید پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

هزینه چاپ مقاله isi

هزینه قیمت انجام مقاله کنفرانسی

انجام کارهای آماری مقاله

انجام امور آماری پایان نامه

انجام پایان نامه زیست شناسی

چاپ مقاله علمی پژوهشی وزارتین

شرایط چاپ مقاله در مجله علمی پژوهشی

چاپ تضمینی مقاله علمی پژوهشی

هزینه اکسپت مقاله علمی پژوهشی

ارائه مقاله در کنفرانس داخلی

انجام پایان نامه ارشد فناوری اطلاعات

مقاله پردازش تصویر با متلب

انجام رساله دکترا در شیراز

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران سازه های هیدرولیکی

انجام تز دکتری برق

انجام پروژه های سیمولینک متلب

جدول زمان بندی انجام پایان نامه

انجام پایان نامه جغرافیا

انجام پروژه درس یادگیری ماشین

پروژه ماشین لرنینگ با پایتون

انجام پروژه دانشگاهی

انجام فوری پروژه دانشجویی

انجام پروژه های شبیه سازی مهندسی شیمی

شبیه سازی مقاله با متلب

شبیه سازی tcsc در متلب

انجام پروژه دکترا

چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی به صورت تضمینی

چاپ مقاله علمی پژوهشی در کمترین زمان

هزینه چاپ مقاله کنفرانسی

هزینه چاپ سریع مقاله isi

هزینه نوشتن و چاپ مقاله isi

انجام پروژه استاتا

پروژه اقتصاد سنجی استاتا

انجام پایان نامه هواشناسی

انجام پروژه های دانشجویی متلب

انجام پروژه اکسل

انجام پروژه vba

اکسپت تضمینی مقاله isi

چاپ تضمینی مقاله jcr

شبیه سازی سیلواکو

انجام پروژه مبانی کامپیوتر

انجام پروژه دانشجویی بازاریابی

انجام پروژه های دانشجویی مدیریت بازرگانی

انجام پروژه صنعتی

انجام پروژه های متلب عمران

انجام پروژه های درسی رشته عمران

انجام پروژه نقشه کشی صنعتی

انجام پروژه تری دی مکس

کاربرد تحقیق در عملیات در مدیریت پروژه

انجام پایان نامه دکتری در مشهد

رساله دکتری آموزش زبان انگلیسی

انجام پایان نامه رباتیک

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد داده کاوی

انجام پایان نامه رشته کشاورزی

انجام پایان نامه دکتری کشاورزی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کشاورزی

انجام پروژه کارشناسی ارشد برق

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تربیت بدنی

هزینه انجام مقاله علمی پژوهشی

هزینه پذیرش مقاله علمی پژوهشی

هزینه چاپ مقاله علمی پژوهشی

چاپ مقاله علمی پژوهشی فوری

انجام پایان نامه مهندسی برق

انجام پایان نامه مهندسی عمران

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ژئوتکنیک

انجام پروژه پایان نامه عمران

پایان نامه کارشناسی مهندسی مواد

انجام پایان نامه ارشد hse

انجام پایان نامه ارشد الکترونیک

انجام پروژه های رشته کامپیوتر

انجام پروژه طراحی الگوریتم

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد هوش مصنوعی

انجام پروژه دانشجویی برق قدرت

انجام پروژه cst

انجام سریع پروژه متلب

انجام پروژه حسابداری اکسل

انجام پروژه حسابداری در منزل

انجام سمینار کارشناسی ارشد مکانیک

انجام پروژه اکسل دانشجویی

انجام پروژه برای کسر خدمت سربازی

انجام پروژه متلب مهندسی صنایع

انجام پروژه متلب برق قدرت

انجام پروژه های arena

شبیه سازی مقاله دینامیک سیستم های قدرت

شبیه سازی مقاله برق با متلب

پایان نامه دکتری مالی

انجام پایان نامه مدیریت صنعتی

نگارش پایان نامه در مشهد

انجام پایان نامه علوم پزشکی

انجام پایان نامه رشته عمران

انجام پایان نامه دکترای صنایع

انجام پایان نامه مهندسی

انجام پایان نامه میکروبیولوژی

استخراج مقاله از پایان نامه

قیمت مقاله دکتری

ارسال مقاله به کنفرانس های خارجی

انجام پروژه بهینه سازی چند هدفه

پروژه gis شهرداری

انجام پروژه arcgis

انجام پروژه gis در اصفهان

انجام پروژه جغرافیا

انجام پروژه های دانشجویی جغرافیا

انجام پروژه تکلا استراکچر

انجام پروژه ns2

پروژه های شبیه سازی شده با متلب

پروژه های شبیه سازی با ارنا

انجام پروژه های شبکه های عصبی

انجام پروژه شبکه عصبی با پایتون

پروژه طراحی گیربکس طراحی اجزا 2

انجام پروژه فناوری اطلاعات

انجام پروژه های مهندسی نرم افزار

انجام پروژه های دانشگاهی رشته کامپیوتر

انجام پروژه تحقیقات بازار

انجام پروژه داده کاوی با پایتون

انجام پروژه های دانشجویی برق با متلب

انجام پروژه های مخابراتی

انجام پروژه سنجش از دور

انجام مقالات isi پزشکی

انجام پایان نامه حسابداری در مشهد

انجام پایان نامه ریاضی ارشد کاربردی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ریاضی محض

انجام پروژه ریاضی با میپل

انجام پروژه ریاضی مهندسی

انجام پروژه مدیریت ریسک

انجام پروژه برنامه ریزی استراتژیک

انجام پروژه برنامه ریزی تولید

انجام پروژه برنامه ریزی شهری

ماشین لرنینگ در مهندسی عمران

ماشین لرنینگ در مهندسی مکانیک

انجام پروژه طراحی سوله

ساخت پروژه های رباتیک

انجام spss پایان نامه

هزینه انجام spss پایان نامه

انجام پروژه spss

پایان نامه ارشد تاریخ اسلام

انجام پایان نامه دکتری پردازش تصویر

پایان نامه امنیت در رایانش ابری

قیمت پایان نامه ارشد کامپیوتر

انجام پروژه پردازش تصویر در متلب

انجام پروژه متلب مهندسی شیمی

انجام پروژه متلب مکانیک

انجام پروژه متلب در شیراز

انجام پروژه متلب محاسبات عددی

انجام پروژه متلب سریع

انجام مقاله حقوقی

انجام پیاده سازی داده کاوی

پایان نامه مدیریت بازرگانی گرایش استراتژیک

دانلود رایگان پایان نامه مدیریت بازرگانی

صفر تا صد پایان نامه کارشناسی ارشد

موضوع پایان نامه مدیریت بازرگانی

موضوع پایان نامه مدیریت بازرگانی گرایش استراتژیک

انجام پایان نامه در کرج

انجام مقاله و پروژه

انجام پروژه متلب در اصفهان

انجام پروژه شبکه عصبی

انجام پروژه دیپ لرنینگ

انجام پروژه با trnsys

انجام پروژه قدرت

انجام پروژه الکترونیک قدرت

انجام پروژه کارورزی

انجام پروژه کوانتوم اسپرسو

انجام پروژه کریر

  انجام پروژه میکروکنترلر avr

انجام پروژه مدیریت مالی

انجام پروژه ماکسول

انجام پروژه مینی تب

انجام پروژه نرم افزاری

انجام پروژه برنامه نویسی php

انجام پروژه برنامه نویسی سی شارپ

انجام پروژه برنامه نویسی r

انجام پروژه hspice

پروژه داده آماری با نرم افزار ایویوز

انجام پروژه انسیس فلوئنت

انجام پروژه امار

انجام پروژه با نرم افزار ees

انجام پروژه زنجیره مارکوف

هزینه چاپ مقاله در ieee

انجام پایان نامه پرستاری

انجام پایان نامه پردازش تصویر

انجام پایان نامه پزشکی عمومی

انجام پروژه pscad

انجام پروژه plaxis

انجام پروژه پایتون python

انجام پروژه opensees

انجام پروژه با omnet

انجام پروژه با opnet

انجام پروژه it

انجام پروژه unity

انجام پروژه rstudio

انجام پروژه hec ras

انجام پروژه با نرم افزار r

انجام پروژه eviews

انجام پروژه etabs

انجام پروژه labview

انجام پروژه deep learning

قیمت هزینه مراحل انجام یک پروژه های gis

انجام پروژه fpga

انجام پروژه fluent

انجام پروژه flow3d

انجام پروژه sap

انجام پایان نامه کشاورزی

انجام پایان نامه gis

انجام تحلیل آماری با spss

انجام spss روانشناسی

انجام پایان نامه ارشد mba

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در مشهد

انجام پایان نامه ارشد عمران مشهد

انجام پایان نامه ارشد معماری در مشهد

سفارش مقاله isi قیمت

انجام پروپوزال دکتری

انجام مقاله isi معماری

چاپ مقاله isi در مشهد

انجام پروژه خستگی با اباکوس

انجام پروژه اکسس

انجام پروژه اسپن پلاس

انجام پروژه لاراول

انجام پروژه به زبان اسمبلی

انجام پایان نامه مدیریت منابع انسانی

موضوع پایان نامه ارشد مدیریت بازرگانی گرایش کارآفرینی

انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی

انجام پروژه تصمیم گیری چند معیاره

انجام پروژه حمل و نقل

انجام پروژه حسابرسی

انجام پروژه دانشجویی حسابداری

انجام پروژه خوشه بندی

انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت

انجام پایان نامه روانشناسی ارشد

انجام پروژه r

انجام پایان نامه مدیریت رسانه

انجام پایان نامه داروسازی

انجام پایان نامه دندانپزشکی

انجام پایان نامه ارشد مکاترونیک

انجام مقاله فوری

انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی

انجام پایان نامه حقوق خانواده

انجام ارائه دانشجویی

انجام پایان نامه مکانیک سیالات

انجام پروژه اکسپرت چویس

انجام پروژه cfd

انجام پایان نامه مدیریت استراتژیک

انجام پایان نامه مدیریت آموزشی

انجام پایان نامه ارشد حقوق

انجام پروژه نظریه بازی ها

انجام پروژه طراحی صنعتی

انجام پروژه زمین شناسی

انجام پروژه opnet

انجام پایان نامه خارج از کشور

انجام پایان نامه شیمی فیزیک

انجام پروژه مکاترونیک

انجام پایان نامه شیمی

آموزش نرم افزار سری های زمانی در r

انجام پایان نامه ارشد مدیریت جهانگردی

انجام پایان نامه بیرجند

انجام پایان نامه با flow 3d

انجام پروژه تحلیل آماری

انجام پروژه تحلیل داده

انجام شبیه سازی با ads

پایان نامه ارشد الکترونیک

هزینه نوشتن مقاله علمی پژوهشی

انجام مقاله isi زبان انگلیسی

انجام پروژه مدیریت عملیات

انجام پروژه مدیریت صنعتی

فصول پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت

انجام پروژه برنامه نویسی تحت وب

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک ارتعاشات

انجام پایان نامه زاهدان

انجام پایان نامه با هوش مصنوعی

انجام پایان نامه تحقیق در عملیات

انجام مقاله isi مهندسی شیمی

انجام پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی