انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات در سال 1389، موسسه پژوهشی الزویر تأسیس شد و دپارتمان های کامپیوتر و برق شکل گرفت. در سال 1391 با پیشنهاد اعضای هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی و تهران دپارتمان های مدیریت و حقوق شکل گرفت. در سال 1392 دپارتمان های عمران، معماری، مکانیک و صنایع، مواد و هوافضا تشکیل و تحت مجموعه دپارتمان های فنی مهندسی قرار گرفت. در سال 1393 دپارتمان های روانشناسی، زبان و ادبیات انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، فلسفه، هنر و گرافیک نیز تشکیل و تحت مجموعه دپارتمان های علوم انسانی قرار گرفت. موسسه پژوهشی الزویر با 11 سال سابقه موفق در زمینه آموزش انجام پایان نامه، مقاله و پروژه های دانشجویی در خدمت دانشجویان عزیز داخل و خارج از کشور برای پایان نامه، پروپوزال، سمینار، تحقیق و پروژه های دانشجویی و همچنین تهیه مقالات کلاسی، مروری، علمی پژوهشی، ISC و ISI در همه مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می باشد. با توجه به تأکید موسسه بر کیفیت بالا و قابل دفاع پایان نامه ها و امکان استخراج مقالات isi با ایمپکت قابل قبول از پایان نامه ها و نظارت مداوم بر کیفیت انجام کارها در موسسه پژوهشی الزویر، موسسه حساسیت زیادی بر کیفیت انجام پایان نامه ها، مقالات و پروژه های دانشجویی دارد و از همان مرحله تعیین موضوع تا دفاع نهایی توسط دانشجو کیفیت انجام کار رصد می شود.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک مهندسی برق یک رشته مهندسی است که به مطالعه، طراحی و کاربرد تجهیزات، دستگاه‌ها و سیستم‌هایی می‌پردازد که از برق، الکترونیک و الکترومغناطیس استفاده می‌کنند. این شغل در نیمه دوم قرن نوزدهم پس از تجاری سازی تلگراف برقی، تلفن و تولید، توزیع و استفاده نیروی برق به عنوان یک شغل قابل شناسایی ظاهر شد. مهندسی برق در حال حاضر به طیف گسترده ای از زمینه های مختلف، از جمله مهندسی کامپیوتر، مهندسی سیستم، مهندسی قدرت، مخابرات، مهندسی فرکانس رادیویی، پردازش سیگنال، ابزار دقیق، سلول های فتوولتائیک، الکترونیک، و اپتیک و فوتونیک تقسیم می شود. بسیاری از این رشته‌ها با سایر شاخه‌های مهندسی همپوشانی دارند و تعداد زیادی تخصص از جمله مهندسی سخت‌افزار، الکترونیک قدرت، الکترومغناطیسی و امواج، مهندسی مایکروویو، فناوری نانو، الکتروشیمی، انرژی‌های تجدیدپذیر، مکاترونیک/کنترل و علم مواد الکتریکی را در بر می‌گیرند.

مهندسان برق معمولا دارای مدرک مهندسی برق یا مهندسی الکترونیک هستند. مهندسان شاغل ممکن است دارای گواهینامه حرفه ای باشند و عضو یک بدن حرفه ای یا یک سازمان استاندارد بین المللی باشند. اینها عبارتند از کمیسیون بین المللی الکتروتکنیکی (IEC)، موسسه مهندسین برق و الکترونیک (IEEE) و موسسه مهندسی و فناوری (IET) (IEE سابق). مهندسان برق در طیف وسیعی از صنایع کار می کنند و مهارت های مورد نیاز نیز متغیر است. اینها از تئوری مدار گرفته تا مهارت های مدیریتی یک مدیر پروژه را شامل می شود. ابزارها و تجهیزاتی که یک مهندس ممکن است به آن نیاز داشته باشد به همین ترتیب متغیر است، از یک ولت متر ساده تا نرم افزار طراحی و ساخت پیچیده.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک در طول توسعه رادیو، بسیاری از دانشمندان و مخترعان به فناوری رادیویی و الکترونیک کمک کردند. کار ریاضی جیمز کلرک ماکسول در طول دهه 1850 رابطه اشکال مختلف تابش الکترومغناطیسی از جمله امکان امواج نامرئی هوا (که بعداً “امواج رادیویی” نامیده شد) را نشان داده بود. هاینریش هرتز در آزمایش‌های فیزیک کلاسیک خود در سال 1888 نظریه ماکسول را با ارسال امواج رادیویی با یک فرستنده شکاف جرقه اثبات کرد و آنها را با استفاده از دستگاه‌های الکتریکی ساده شناسایی کرد. سایر فیزیکدانان این امواج جدید را آزمایش کردند و در این فرآیند دستگاه هایی را برای انتقال و تشخیص آنها ساختند.

در سال 1895، گوگلیلمو مارکونی کار بر روی روشی را برای انطباق روش‌های شناخته‌شده انتقال و تشخیص این “امواج هرتزی” در یک سیستم تلگراف بی‌سیم تجاری با هدف، آغاز کرد. او در اوایل، سیگنال های بی سیم را در فاصله یک و نیم مایلی ارسال می کرد. در دسامبر 1901، او امواج بی سیمی را فرستاد که تحت تأثیر انحنای زمین قرار نگرفت. مارکونی بعداً سیگنال‌های بی‌سیم را در اقیانوس اطلس بین پولدو، کورنوال، و سنت جانز، نیوفاندلند، به فاصله 2100 مایل (3400 کیلومتر) ارسال کرد. ارتباطات موج میلی متری برای اولین بار توسط جاگادیش چاندرا بوز در سال های 1894-1896 مورد بررسی قرار گرفت، زمانی که او در آزمایش های خود به فرکانس بسیار بالایی تا 60 گیگاهرتز رسید. او همچنین استفاده از اتصالات نیمه هادی را برای تشخیص امواج رادیویی معرفی کرد، زمانی که در سال 1901 آشکارساز کریستال رادیویی را ثبت کرد.

در سال 1897، کارل فردیناند براون لوله اشعه کاتدی را به عنوان بخشی از یک اسیلوسکوپ معرفی کرد، که یک فناوری توانمندساز حیاتی برای تلویزیون الکترونیکی است. جان فلمینگ اولین لامپ رادیویی، دیود را در سال 1904 اختراع کرد. دو سال بعد، رابرت فون لیبن و لی دی فارست به طور مستقل لوله تقویت کننده را به نام تریود توسعه دادند. در سال 1920، آلبرت هال مگنترون را توسعه داد که در نهایت منجر به توسعه اجاق مایکروویو در سال 1946 توسط پرسی اسپنسر شد. در سال 1934، ارتش بریتانیا شروع به گام برداشتن به سمت رادار (که از مگنترون نیز استفاده می‌کند) را تحت هدایت دکتر ویمپریس آغاز کرد، که در اوت 1936 در عملیات اولین ایستگاه راداری در Bawdsey  به اوج خود رسید.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک در سال 1941، کنراد زوزه Z3 را ارائه کرد، اولین کامپیوتر کاملاً کاربردی و قابل برنامه ریزی جهان با استفاده از قطعات الکترومکانیکی. در سال 1943، تامی فلاورز Colossus، اولین کامپیوتر کاملاً کاربردی، الکترونیکی، دیجیتال و قابل برنامه ریزی جهان را طراحی و ساخت. در سال 1946، ENIAC (انتگرالگر عددی الکترونیکی و کامپیوتر) جان پرسپر اکرت و جان ماچلی دنبال شد و دوران محاسبات را آغاز کرد. عملکرد حسابی این ماشین‌ها به مهندسان این امکان را می‌دهد که فناوری‌های کاملاً جدیدی را توسعه دهند و به اهداف جدیدی دست یابند. در سال 1948 کلود شانون “نظریه ریاضی ارتباطات” را منتشر کرد که به صورت ریاضی عبور اطلاعات را با عدم قطعیت توصیف می کند.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک اولین ترانزیستور کار یک ترانزیستور تماس نقطه ای بود که توسط جان باردین و والتر هاوسر براتین در حالی که زیر نظر ویلیام شاکلی در آزمایشگاه تلفن بل (BTL) در سال 1947 کار می کرد اختراع شد. آنها سپس ترانزیستور پیوند دوقطبی را در سال 1948 اختراع کردند. در حالی که ترانزیستورهای اتصال اولیه دستگاه های نسبتاً حجیمی بودند که ساخت آنها بر اساس تولید انبوه دشوار بود، آنها در را برای دستگاه های فشرده تر باز کردند. فرآیند غیرفعال سازی سطح، که سطوح سیلیکونی را از طریق اکسیداسیون حرارتی به صورت الکتریکی تثبیت می کرد، توسط محمد ام. آتالا در BTL در سال 1957 توسعه یافت. این منجر به توسعه تراشه مدار مجتمع یکپارچه شد. اولین مدارهای مجتمع، مدارهای مجتمع ترکیبی بودند که توسط جک کیلبی در تگزاس اینسترومنتز در سال 1958 اختراع شد و تراشه مدار مجتمع یکپارچه که توسط رابرت نویس در Fairchild Semiconductor در سال 1959 اختراع شد. ماسفت (ترانزیستور اثر میدانی فلز-اکسید-نیمه هادی یا ترانزیستور MOS) توسط محمد آتالا و داون کاهنگ در BTL در سال 1959 اختراع شد.

انجام پایان نامه دکتری برق الکترونیک کنترل ارشد برق قدرت مخابرات این اولین ترانزیستور واقعا فشرده ای بود که می توانست کوچک شده و برای طیف وسیعی از کاربردها به تولید انبوه برسد. این انقلاب صنعت الکترونیک را متحول کرد، تبدیل به پرمصرف ترین دستگاه الکترونیکی در جهان شد. ماسفت عنصر اساسی در اکثر تجهیزات الکترونیکی مدرن است، و در انقلاب الکترونیک، انقلاب میکروالکترونیکو انقلاب دیجیتال مرکزی بوده است. ] بنابراین، ماسفت به عنوان تولد الکترونیک مدرن، و احتمالاً مهم‌ترین اختراع در الکترونیک شناخته می‌شود.ماسفت ساخت تراشه های مدار مجتمع با چگالی بالا را ممکن ساخت. آتالا برای اولین بار مفهوم تراشه مدار مجتمع MOS (MOS IC) را در سال 1960 ارائه کرد و پس از آن Kahng در سال 1961.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک اولین تراشه آزمایشی MOS IC ساخته شده توسط فرد هیمن و استیون هافستاین در آزمایشگاه RCA در سال 1962 ساخته شد. فناوری MOS قانون مور را فعال کرد، یعنی دو برابر شدن ترانزیستورها روی یک تراشه آی سی هر دو سال یکبار، که توسط گوردون مور در سال 1965 پیش بینی شد. فن آوری MOS دروازه سیلیکون توسط فدریکو فاگین در Fairchild در سال 1968 توسعه یافت. از آن زمان، ماسفت بلوک اصلی ساختمان الکترونیک مدرن بوده است. تولید انبوه ماسفت‌های سیلیکونی و تراشه‌های مدار مجتمع MOS، همراه با کوچک‌سازی مستمر مقیاس‌گذاری ماسفت با سرعت تصاعدی (همانطور که توسط قانون مور پیش‌بینی می‌شود)، از آن زمان به تغییرات انقلابی در فناوری، اقتصاد، فرهنگ و تفکر منجر شده است. برنامه آپولو که با فرود فضانوردان بر روی ماه با آپولو 11 در سال 1969 به اوج خود رسید، با پذیرش پیشرفت‌های ناسا در فناوری الکترونیک نیمه‌رسانا، از جمله ماسفت‌ها در پلتفرم نظارت بین سیاره‌ای و تراشه‌های مدار مجتمع سیلیکونی در ماه، فعال شد.

کامپیوتر هدایت آپولو (AGC). توسعه فناوری مدارهای مجتمع MOS در دهه 1960 منجر به اختراع ریزپردازنده در اوایل دهه 1970 شد. اولین ریزپردازنده تک تراشه ای اینتل 4004 بود که در سال 1971 منتشر شد. این کار با “پروژه Busicom”به عنوان طراحی CPU سه تراشه ای ماساتوشی شیما در سال 1968 آغاز شد، قبل از اینکه تاداشی ساساکی شارپ یک طراحی CPU تک تراشه را تصور کند، که او در سال 1968 با Busicom و اینتل در مورد آن بحث کرد. اینتل 4004 سپس توسط فدریکو فاگین در اینتل با فناوری MOS دروازه سیلیکونی خود طراحی و اجرا شد. ریزپردازنده منجر به توسعه ریز رایانه ها و رایانه های شخصی و انقلاب میکرو رایانه شد.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک مهندسی برق و انرژی با تولید، انتقال و توزیع برق و همچنین طراحی طیف وسیعی از دستگاه‌های مرتبط سروکار دارد. اینها عبارتند از ترانسفورماتورها، ژنراتورهای الکتریکی، موتورهای الکتریکی، مهندسی ولتاژ بالا و الکترونیک قدرت. در بسیاری از مناطق جهان، دولت ها یک شبکه الکتریکی به نام شبکه برق را حفظ می کنند که انواع ژنراتورها را به مصرف کنندگان انرژی آنها متصل می کند. کاربران انرژی الکتریکی را از شبکه خریداری می کنند و از فعالیت پرهزینه تولید انرژی خود اجتناب می کنند. مهندسان قدرت ممکن است روی طراحی و نگهداری شبکه برق و همچنین سیستم های قدرتی که به آن متصل می شوند کار کنند. چنین سیستم هایی را سیستم های برق در شبکه می نامند و ممکن است برق اضافی را به شبکه تامین کنند، از شبکه برق بگیرند یا هر دو را انجام دهند. مهندسان قدرت همچنین ممکن است روی سیستم هایی کار کنند که به شبکه متصل نیستند، به نام سیستم های قدرت خارج از شبکه، که در برخی موارد به سیستم های روی شبکه ارجحیت دارند. آینده شامل سیستم های برق کنترل شده ماهواره ای با بازخورد در زمان واقعی برای جلوگیری از نوسانات برق و جلوگیری از خاموشی است.

بر انتقال اطلاعات از طریق یک کانال ارتباطی مانند کابل کواکسی، فیبر نوری یا فضای آزاد تمرکز دارد. برای انتقال اطلاعات در فضای آزاد نیاز به کدگذاری اطلاعات در سیگنال حامل برای انتقال اطلاعات به فرکانس حامل مناسب برای انتقال دارد. این به عنوان مدولاسیون شناخته می شود. تکنیک‌های رایج مدولاسیون آنالوگ شامل مدولاسیون دامنه و مدولاسیون فرکانس است.انتخاب مدولاسیون بر هزینه و عملکرد یک سیستم تأثیر می گذارد و این دو عامل باید به دقت توسط مهندس متعادل شوند. هنگامی که مشخصات انتقال یک سیستم مشخص شد، مهندسان مخابرات فرستنده ها و گیرنده های مورد نیاز برای چنین سیستم هایی را طراحی می کنند. گاهی اوقات این دو با هم ترکیب می شوند تا یک وسیله ارتباطی دو طرفه به نام فرستنده و گیرنده را تشکیل دهند. یک ملاحظات کلیدی در طراحی فرستنده ها، مصرف انرژی آنها است زیرا این موضوع ارتباط نزدیکی با قدرت سیگنال آنها دارد. به طور معمول، اگر پس از رسیدن سیگنال به آنتن گیرنده، قدرت سیگنال ارسالی کافی نباشد، اطلاعات موجود در سیگنال توسط نویز خراب می شود.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک مهندسی کنترل بر مدل‌سازی طیف متنوعی از سیستم‌های دینامیکی و طراحی کنترل‌کننده‌هایی تمرکز دارد که باعث می‌شود این سیستم‌ها به شیوه‌ای مطلوب رفتار کنند. برای پیاده سازی چنین کنترل کننده هایی، مهندسان کنترل الکترونیک ممکن است از مدارهای الکترونیکی، پردازنده های سیگنال دیجیتال، میکروکنترلرها و کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) استفاده کنند. مهندسی کنترل طیف وسیعی از کاربردها از سیستم های پرواز و رانش هواپیماهای تجاری گرفته تا کروز کنترل موجود در بسیاری از خودروهای مدرن را دارد. همچنین نقش مهمی در اتوماسیون صنعتی دارد. مهندسان کنترل اغلب هنگام طراحی سیستم های کنترل از بازخورد استفاده می کنند. به عنوان مثال، در یک خودرو با کروز کنترل، سرعت وسیله نقلیه به طور مداوم کنترل می شود و به سیستمی باز می گردد که بر اساس آن قدرت خروجی موتور را تنظیم می کند.

در جایی که بازخورد منظم وجود دارد، می توان از تئوری کنترل برای تعیین نحوه پاسخگویی سیستم به چنین بازخوردی استفاده کرد. مهندسان کنترل همچنین در رباتیک برای طراحی سیستم‌های مستقل با استفاده از الگوریتم‌های کنترلی کار می‌کنند که بازخورد حسی را برای کنترل محرک‌هایی که ربات‌هایی مانند وسایل نقلیه خودران، هواپیماهای بدون سرنشین خودران و سایر موارد مورد استفاده در صنایع مختلف را به حرکت در می‌آورند، تفسیر می‌کنند. مهندسی الکترونیک شامل طراحی و آزمایش مدارهای الکترونیکی است که از خواص اجزایی مانند مقاومت‌ها، خازن‌ها، سلف‌ها، دیودها و ترانزیستورها برای دستیابی به یک عملکرد خاص استفاده می‌کنند. مدار تنظیم شده که به کاربر رادیو اجازه می دهد تا همه ایستگاه ها را به جز یک ایستگاه فیلتر کند، تنها نمونه ای از چنین مدارهایی است. نمونه دیگری برای تحقیق، تهویه کننده سیگنال پنوماتیک است. قبل از جنگ جهانی دوم، این موضوع معمولاً به عنوان مهندسی رادیو شناخته می شد و اساساً به جنبه های ارتباطات و رادار، رادیو تجاری و تلویزیون اولیه محدود می شد.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک بعدها، در سال‌های پس از جنگ، با شروع توسعه دستگاه‌های مصرف‌کننده، این زمینه به تلویزیون مدرن، سیستم‌های صوتی، رایانه‌ها و ریزپردازنده‌ها افزایش یافت. در اواسط تا اواخر دهه 1950، اصطلاح مهندسی رادیو به تدریج جای خود را به نام مهندسی الکترونیک داد. قبل از اختراع مدار مجتمع در سال 1959، مدارهای الکترونیکی از اجزای مجزا ساخته می شدند که می توانستند توسط انسان دستکاری شوند. این مدارهای گسسته فضا و توان زیادی مصرف می‌کردند و از نظر سرعت محدود بودند، اگرچه هنوز در برخی کاربردها رایج هستند. در مقابل، مدارهای مجتمع تعداد زیادی اغلب میلیون ها از اجزای الکتریکی کوچک، عمدتاً ترانزیستورها را در یک تراشه کوچک به اندازه یک سکه بسته بندی کردند. این امکان را برای کامپیوترهای قدرتمند و سایر دستگاه های الکترونیکی که امروزه می بینیم فراهم کرد

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک مهندسی میکروالکترونیک با طراحی و ساخت ریز اجزای مدارهای الکترونیکی بسیار کوچک برای استفاده در یک مدار مجتمع یا گاهی اوقات برای استفاده به تنهایی به عنوان یک جزء الکترونیکی عمومی سروکار دارد. رایج ترین اجزای میکروالکترونیکی ترانزیستورهای نیمه هادی هستند، اگرچه تمام اجزای اصلی الکترونیکی (مقاومت ها، خازن ها و غیره) را می توان در سطح میکروسکوپی ایجاد کرد. نانوالکترونیک مقیاس بیشتر دستگاه ها تا سطوح نانومتری است. دستگاه‌های مدرن در حال حاضر در رژیم نانومتری قرار دارند، با پردازش زیر 100 نانومتر که از حدود سال 2002 استاندارد بوده است. اجزای میکروالکترونیک با ساخت شیمیایی ویفرهای نیمه هادی هایی مانند سیلیکون (در فرکانس های بالاتر، نیمه هادی های ترکیبی مانند آرسنید گالیم و فسفید ایندیم) برای به دست آوردن انتقال مورد نظر بار الکترونیکی و کنترل جریان ایجاد می شوند. رشته میکروالکترونیک شامل مقدار قابل توجهی از علم شیمی و مواد است و نیاز به مهندس الکترونیک شاغل در این زمینه دارد که دانش کاری بسیار خوبی از اثرات مکانیک کوانتومی داشته باشد.

پردازش سیگنال به تجزیه و تحلیل و دستکاری سیگنال ها می پردازد. سیگنال ها می توانند آنالوگ باشند که در این صورت سیگنال به طور مداوم بر اساس اطلاعات تغییر می کند یا دیجیتال که در این صورت سیگنال بر اساس یک سری مقادیر گسسته که اطلاعات را نشان می دهد تغییر می کند. برای سیگنال های آنالوگ، پردازش سیگنال ممکن است شامل تقویت و فیلتر کردن سیگنال های صوتی برای تجهیزات صوتی یا مدولاسیون و دمودولاسیون سیگنال ها برای مخابرات باشد. برای سیگنال های دیجیتال، پردازش سیگنال ممکن است شامل فشرده سازی، تشخیص خطا و تصحیح خطا سیگنال های نمونه دیجیتالی باشد. پردازش سیگنال یک حوزه بسیار ریاضی محور و فشرده است که هسته پردازش سیگنال دیجیتال را تشکیل می دهد و با کاربردهای جدید در هر زمینه مهندسی برق مانند ارتباطات، کنترل، رادار، مهندسی صدا، مهندسی پخش، الکترونیک قدرت و زیست پزشکی به سرعت در حال گسترش است.

بسیاری از سیستم های آنالوگ موجود با همتایان دیجیتال خود جایگزین شده اند. پردازش سیگنال آنالوگ هنوز در طراحی بسیاری از سیستم های کنترل مهم است. آی سی های پردازنده DSP در بسیاری از انواع دستگاه های الکترونیکی مدرن، مانند تلویزیون های دیجیتال، رادیوها، تجهیزات صوتی Hi-Fi، تلفن های همراه، پخش کننده های چند رسانه ای، دوربین های فیلمبرداری و دوربین های دیجیتال، سیستم های کنترل خودرو، هدفون های حذف نویز، دیجیتال یافت می شوند. آنالایزرهای طیف، سیستم های هدایت موشک، سیستم های راداری و سیستم های تلماتیکی. در چنین محصولاتی، DSP ممکن است مسئول کاهش نویز، تشخیص یا سنتز گفتار، رمزگذاری یا رمزگشایی رسانه های دیجیتال، انتقال یا دریافت بی سیم داده ها، مثلث بندی موقعیت با استفاده از GPS، و انواع دیگر پردازش تصویر، پردازش ویدئو، پردازش صدا و گفتار باشد.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک ابزار دقیق مقاله اصلی: مهندسی ابزار دقیق ابزارهای پرواز ابزارهایی را برای کنترل تحلیلی هواپیما در اختیار خلبانان قرار می دهند. مهندسی ابزار دقیق با طراحی دستگاه هایی برای اندازه گیری کمیت های فیزیکی مانند فشار، جریان و دما سر و کار دارد. طراحی چنین ابزارهایی نیاز به درک خوبی از فیزیک دارد که اغلب فراتر از نظریه الکترومغناطیسی است. به عنوان مثال، ابزارهای پرواز متغیرهایی مانند سرعت باد و ارتفاع را اندازه گیری می کنند تا خلبانان بتوانند هواپیما را به صورت تحلیلی کنترل کنند. به طور مشابه، ترموکوپل ها از اثر Peltier-Seebeck برای اندازه گیری اختلاف دما بین دو نقطه استفاده می کنند.

اغلب ابزار دقیق به خودی خود استفاده نمی شود، بلکه به عنوان حسگرهای سیستم های الکتریکی بزرگتر استفاده می شود. برای مثال، ممکن است از یک ترموکوپل برای کمک به اطمینان از ثابت ماندن دمای کوره استفاده شود. به همین دلیل، مهندسی ابزار دقیق اغلب به عنوان همتای کنترل در نظر گرفته می شود. کامپیوترها مهندسی کامپیوتر ابررایانه‌ها در زمینه‌های متنوعی مانند زیست‌شناسی محاسباتی و سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی استفاده می‌شوند. مهندسی کامپیوتر با طراحی کامپیوترها و سیستم های کامپیوتری سروکار دارد. این ممکن است شامل طراحی سخت‌افزار جدید، طراحی رایانه‌های شخصی، تبلت‌ها، و ابررایانه‌ها یا استفاده از رایانه‌ها برای کنترل یک کارخانه صنعتی باشد. مهندسان کامپیوتر همچنین ممکن است روی نرم افزار یک سیستم کار کنند. با این حال، طراحی سیستم‌های نرم‌افزاری پیچیده اغلب حوزه مهندسی نرم‌افزار است که معمولاً یک رشته جداگانه در نظر گرفته می‌شود. رایانه‌های رومیزی نشان‌دهنده بخش کوچکی از دستگاه‌هایی هستند که یک مهندس کامپیوتر ممکن است روی آن‌ها کار کند، زیرا معماری‌های کامپیوتری اکنون در طیف وسیعی از دستگاه‌ها از جمله کنسول‌های بازی ویدیویی و پخش‌کننده‌های DVD یافت می‌شوند. مهندسان کامپیوتر در بسیاری از جنبه های سخت افزاری و نرم افزاری محاسبات درگیر هستند.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک اپتیک و فوتونیک مقالات اصلی: اپتیک و فوتونیک اپتیک و فوتونیک با تولید، انتقال، تقویت، مدولاسیون، تشخیص و تجزیه و تحلیل تابش الکترومغناطیسی سروکار دارد. کاربرد اپتیک با طراحی ابزارهای نوری مانند لنزها، میکروسکوپ ها، تلسکوپ ها و سایر تجهیزاتی که از خواص تابش الکترومغناطیسی استفاده می کنند، سروکار دارد. از دیگر کاربردهای برجسته اپتیک می توان به سنسورها و سیستم های اندازه گیری الکترواپتیکی، لیزرها، سیستم های ارتباطی فیبر نوری و سیستم های دیسک نوری (مانند CD و DVD) اشاره کرد. فوتونیک به شدت مبتنی بر فناوری نوری است که با پیشرفت‌های مدرن مانند اپتوالکترونیک (عمدتاً شامل نیمه‌رساناها)، سیستم‌های لیزری، تقویت‌کننده‌های نوری و مواد جدید (مانند فرامواد) تکمیل شده است.

رشته های مرتبط ونتیلاتور پرنده VIP نوزاد مکاترونیک یک رشته مهندسی است که به همگرایی سیستم های الکتریکی و مکانیکی می پردازد. چنین سیستم های ترکیبی به عنوان سیستم های الکترومکانیکی شناخته می شوند و پذیرش گسترده ای دارند. به عنوان مثال می توان به سیستم های تولید خودکار،  سیستم های گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع، و زیرسیستم های مختلف هواپیما و خودرو اشاره کرد. طراحی سیستم های الکترونیکی موضوعی در مهندسی برق است که به مسائل طراحی چند رشته ای سیستم های پیچیده الکتریکی و مکانیکی می پردازد. اصطلاح مکاترونیک معمولاً برای اشاره به سیستم های ماکروسکوپی استفاده می شود، اما آینده پژوهان ظهور دستگاه های الکترومکانیکی بسیار کوچک را پیش بینی کرده اند. در حال حاضر، چنین دستگاه‌های کوچکی که به نام سیستم‌های میکروالکترومکانیکی (MEMS) شناخته می‌شوند، در خودروها برای اعلام زمان باز شدن کیسه‌های هوا، در پروژکتورهای دیجیتال برای ایجاد تصاویر واضح‌تر و در چاپگرهای جوهر افشان برای ایجاد نازل‌هایی برای چاپ با وضوح بالا استفاده می‌شوند.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک در آینده امید می رود که این دستگاه ها به ساخت دستگاه های کوچک پزشکی قابل کاشت و بهبود ارتباطات نوری کمک کنند. مهندسی زیست پزشکی یکی دیگر از رشته های مرتبط با طراحی تجهیزات پزشکی است. این شامل تجهیزات ثابت مانند ونتیلاتورها، اسکنرهای MRI،و مانیتورهای الکتروکاردیوگراف و همچنین تجهیزات متحرک مانند کاشت حلزون، ضربان‌سازهای مصنوعی، و قلب‌های مصنوعی است. مهندسی هوافضا و رباتیک یک نمونه جدیدترین پیشرانه الکتریکی و پیشرانه یونی است.

مهندسان برق معمولا دارای مدرک دانشگاهی با گرایش مهندسی برق، مهندسی الکترونیک، فناوری مهندسی برق، یا مهندسی برق و الکترونیک هستند. اصول اساسی یکسانی در همه برنامه ها آموزش داده می شود، اگرچه ممکن است بر اساس عنوان، تاکید آن متفاوت باشد. طول تحصیل برای چنین مدرکی معمولاً چهار یا پنج سال است و مدرک تکمیل شده ممکن است به عنوان لیسانس علوم در فناوری مهندسی برق/الکترونیک، لیسانس مهندسی، لیسانس علوم، لیسانس فناوری، یا لیسانس علوم کاربردی تعیین شود. بسته به دانشگاه مدرک لیسانس به طور کلی شامل واحدهایی است که شامل فیزیک، ریاضیات، علوم کامپیوتر، مدیریت پروژه و موضوعات مختلف در مهندسی برق می شود. در ابتدا چنین موضوعاتی بیشتر، اگر نه همه، زیرشاخه های مهندسی برق را پوشش می دهند.

در بسیاری از دانشکده ها، مهندسی الکترونیک به عنوان بخشی از جایزه برق گنجانده شده است، گاهی اوقات به طور صریح، مانند لیسانس مهندسی (برق و الکترونیک)، اما در برخی دیگر، مهندسی برق و الکترونیک هر دو به اندازه کافی گسترده و پیچیده در نظر گرفته می شوند که مدرک ها را از هم جدا می کنند. ارائه می شوند. برخی از مهندسین برق برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مانند کارشناسی ارشد مهندسی / کارشناسی ارشد علوم (MEng/MSc)، کارشناسی ارشد مدیریت مهندسی، دکترای فلسفه (PhD) در مهندسی، دکترای مهندسی (Eng.D. ) یا مدرک مهندسی. مدرک کارشناسی ارشد و مهندسی ممکن است شامل تحقیق، دوره آموزشی یا ترکیبی از این دو باشد. مدارک دکتری فلسفه و دکترای مهندسی شامل یک جزء تحقیقاتی مهم است و اغلب به عنوان نقطه ورود به دانشگاه در نظر گرفته می شود.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک در انگلستان و برخی دیگر از کشورهای اروپایی، کارشناسی ارشد مهندسی اغلب به عنوان مدرک کارشناسی با مدت کمی طولانی تر از لیسانس مهندسی به جای یک مدرک تحصیلات تکمیلی مستقل در نظر گرفته می شود. تمرین حرفه ای مهندسان برق بلژیکی در حال بازرسی روتور یک توربین 40000 کیلوواتی شرکت جنرال الکتریک در شهر نیویورک در اکثر کشورها، مدرک لیسانس مهندسی اولین گام به سوی صدور گواهینامه حرفه ای است و خود برنامه مدرک توسط یک نهاد حرفه ای تایید می شود. پس از تکمیل یک برنامه مدرک گواهی شده، مهندس باید قبل از دریافت گواهی، طیفی از الزامات (از جمله الزامات تجربه کاری) را برآورده کند. پس از دریافت گواهی، مهندس عنوان مهندس حرفه ای (در ایالات متحده، کانادا و آفریقای جنوبی)، مهندس خبره یا مهندس ثبت شده (در هند، پاکستان، بریتانیا، ایرلند و زیمبابوه)، مهندس حرفه ای خبره (در استرالیا و نیوزلند) یا مهندس اروپایی (در بیشتر کشورهای اتحادیه اروپا). دفتر شرکت IEEE در طبقه هفدهم خیابان پارک 3 در شهر نیویورک است مزایای مجوز بسته به مکان متفاوت است. به عنوان مثال، در ایالات متحده و کانادا “فقط یک مهندس دارای مجوز می تواند کار مهندسی را برای مشتریان دولتی و خصوصی مهر و موم کند”.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک این الزام توسط قوانین ایالتی و استانی مانند قانون مهندسین کبک اجرا می شود. در کشورهای دیگر چنین قانونی وجود ندارد. عملاً همه مؤسسات تأییدکننده یک کد اخلاقی دارند که انتظار دارند همه اعضا از آن پیروی کنند یا خطر اخراج را داشته باشند. به این ترتیب این سازمان ها نقش مهمی در حفظ استانداردهای اخلاقی حرفه ایفا می کنند. حتی در حوزه‌هایی که گواهینامه تأثیر قانونی کمی بر کار دارد یا هیچ تأثیری ندارد، مهندسان مشمول قانون قرارداد هستند. در مواردی که کار یک مهندس با شکست مواجه شود، ممکن است مشمول جرم سهل انگاری و در موارد شدید، اتهام سهل انگاری کیفری شود. کار یک مهندس همچنین باید با قوانین و مقررات متعدد دیگری مانند قوانین ساختمان و قوانین مربوط به قوانین محیط زیست مطابقت داشته باشد.

نهادهای حرفه ای مورد توجه برای مهندسان برق عبارتند از: موسسه مهندسین برق و الکترونیک (IEEE)  و موسسه مهندسی و فناوری (IET). IEEE ادعا می کند که 30 درصد از ادبیات جهان در مهندسی برق را تولید می کند، بیش از 360000 عضو در سراسر جهان دارد و سالانه بیش از 3000 کنفرانس برگزار می کند. مجله منتشر می کند، بیش از 150000 عضو در سراسر جهان دارد و ادعا می کند که بزرگترین انجمن مهندسی حرفه ای در اروپا است. منسوخ شدن مهارت های فنی یک نگرانی جدی برای مهندسان برق است. بنابراین عضویت و مشارکت در انجمن های فنی، بررسی منظم نشریات در این زمینه و عادت به یادگیری مداوم برای حفظ مهارت ضروری است. یک MIET (عضو موسسه مهندسی و فناوری) در اروپا به عنوان مهندس برق و کامپیوتر (تکنولوژی) شناخته می شود.  در استرالیا، کانادا و ایالات متحده، مهندسان برق حدود 0.25٪ از نیروی کار را تشکیل می دهند.[b] ابزار و کار از سیستم موقعیت یابی جهانی گرفته تا تولید برق، مهندسان برق در توسعه طیف گسترده ای از فناوری ها مشارکت داشته اند. آنها طراحی، توسعه، آزمایش و نظارت بر استقرار سیستم های الکتریکی و دستگاه های الکترونیکی را بر عهده دارند. برای مثال، آنها ممکن است روی طراحی سیستم های مخابراتی، بهره برداری از نیروگاه های برق، روشنایی و سیم کشی ساختمان ها، طراحی لوازم خانگی، یا کنترل الکتریکی ماشین آلات صنعتی کار کنند.

ارتباطات ماهواره ای نمونه ای از کاری است که مهندسان برق روی آن کار می کنند. اصول اساسی این رشته، علوم فیزیک و ریاضیات است، زیرا اینها به دستیابی به توصیف کمی و کیفی از نحوه عملکرد چنین سیستم‌هایی کمک می‌کنند. امروزه بیشتر کارهای مهندسی شامل استفاده از رایانه است و استفاده از برنامه های طراحی به کمک رایانه هنگام طراحی سیستم های الکتریکی رایج است. با این وجود، توانایی ترسیم ایده ها هنوز برای برقراری ارتباط سریع با دیگران ارزشمند است. سیستم دست ربات سایه اگرچه اکثر مهندسان برق تئوری مدارهای پایه را درک می کنند (یعنی برهمکنش عناصری مانند مقاومت ها، خازن ها، دیودها، ترانزیستورها و سلف ها در یک مدار)، نظریه های به کار گرفته شده توسط مهندسان به طور کلی به کاری که انجام می دهند بستگی دارد. به عنوان مثال، مکانیک کوانتومی و فیزیک حالت جامد ممکن است به مهندس کار بر روی VLSI (طراحی مدارهای مجتمع) مرتبط باشد، اما تا حد زیادی برای مهندسانی که با سیستم‌های الکتریکی ماکروسکوپی کار می‌کنند بی‌ربط هستند. حتی نظریه مدار ممکن است برای شخصی که سیستم‌های مخابراتی را طراحی می‌کند که از اجزای خارج از قفسه استفاده می‌کنند مرتبط نباشد. شاید مهم‌ترین مهارت‌های فنی برای مهندسان برق در برنامه‌های دانشگاهی منعکس شود که بر مهارت‌های عددی قوی، سواد رایانه و توانایی درک زبان فنی و مفاهیم مرتبط با مهندسی برق تأکید می‌کند.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک لیزری که به سمت میله اکریلیک پرتاب می‌شود و بازتاب داخلی نور را در یک فیبر نوری چند حالته نشان می‌دهد. طیف گسترده ای از ابزار دقیق توسط مهندسان برق استفاده می شود. برای مدارهای کنترلی و آلارم‌های ساده، یک مولتی متر پایه برای اندازه‌گیری ولتاژ، جریان و مقاومت ممکن است کافی باشد. در جایی که سیگنال های متغیر با زمان نیاز به مطالعه دارند، اسیلوسکوپ نیز ابزاری است که در همه جا حاضر است. در مهندسی RF و مخابرات فرکانس بالا از آنالایزرهای طیف و تحلیلگرهای شبکه استفاده می شود. در برخی از رشته ها، ایمنی می تواند یک نگرانی خاص در مورد ابزار دقیق باشد. به عنوان مثال، طراحان الکترونیک پزشکی باید در نظر داشته باشند که ولتاژهای بسیار پایین تر از حد معمول زمانی که الکترودها مستقیماً با مایعات داخلی بدن در تماس هستند می تواند خطرناک باشد. مهندسی انتقال نیرو نیز به دلیل ولتاژهای بالا مورد استفاده، نگرانی های ایمنی زیادی دارد. اگرچه ولت مترها ممکن است در اصل مشابه ولتاژ پایین خود باشند، مسائل ایمنی و کالیبراسیون آنها را بسیار متفاوت می کند. بسیاری از رشته های مهندسی برق از آزمون های مخصوص رشته خود استفاده می کنند. مهندسان الکترونیک صوتی از مجموعه‌های تست صوتی متشکل از یک مولد سیگنال و یک متر استفاده می‌کنند، که عمدتاً برای اندازه‌گیری سطح و همچنین پارامترهای دیگری مانند اعوجاج هارمونیک و نویز هستند. به همین ترتیب، فناوری اطلاعات مجموعه‌های آزمایشی خاص خود را دارد که اغلب مختص یک قالب داده خاص است و همین امر در مورد پخش تلویزیونی نیز صادق است.

Radome  در پایگاه هوایی Misawa مرکز عملیات امنیتی Misawa، Misawa، ژاپن برای بسیاری از مهندسان، کارهای فنی تنها کسری از کارهایی است که انجام می دهند. زمان زیادی نیز ممکن است صرف کارهایی مانند بحث در مورد پیشنهادات با مشتریان، تهیه بودجه و تعیین زمان‌بندی پروژه شود. بسیاری از مهندسان ارشد تیمی از تکنسین ها یا سایر مهندسان را مدیریت می کنند و به همین دلیل مهارت های مدیریت پروژه مهم است. اکثر پروژه های مهندسی شامل نوعی مستندات هستند و بنابراین مهارت های ارتباطی نوشتاری قوی بسیار مهم است.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک محل کار مهندسان به اندازه نوع کاری که انجام می دهند متنوع است. مهندسان برق را ممکن است در محیط آزمایشگاهی بکر یک کارخانه ساخت، روی کشتی نیروی دریایی، دفاتر یک شرکت مشاوره یا در محل در یک معدن پیدا کنید. در طول زندگی کاری خود، مهندسان برق ممکن است خود را تحت نظارت طیف گسترده ای از افراد از جمله دانشمندان، برق، برنامه نویسان کامپیوتر و سایر مهندسان بیابند. مهندسی برق رابطه نزدیکی با علوم فیزیکی دارد. به عنوان مثال، لرد کلوین فیزیکدان نقش مهمی در مهندسی اولین کابل تلگراف فراآتلانتیک ایفا کرد. برعکس، مهندس الیور هیوساید کار عمده‌ای در زمینه ریاضیات انتقال بر روی کابل‌های تلگراف انجام داد. مهندسان برق اغلب در پروژه های علمی بزرگ مورد نیاز هستند. برای مثال، شتاب‌دهنده‌های ذرات بزرگ مانند سرن به مهندسان برق نیاز دارند تا با بسیاری از جنبه‌های پروژه از جمله توزیع نیرو، ابزار دقیق، و ساخت و نصب آهن‌ربای‌های الکتریکی ابررسانا سروکار داشته باشند. انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک

مهندسی رایانه یا مهندسی کامپیوتر دانشی است مرکب از مباحث نرم‌افزار. این رشته برخلاف مهندسی نرم‌افزار با طراحی و توسعه و تولید سیستم‌های رایانه‌ای در هر دو شاخه سخت‌افزار و نرم‌افزار سر و کار دارد. مهندسی رایانه شاخه‌ای از مهندسی است که چندین زمینه موردنیاز از علوم رایانه و الکترونیک را برای توسعه سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه ادغام می‌کند. مهندسان رایانه معمولاً علاوه بر مهندسی نرم‌افزار یا مهندسی الکترونیک رایانه در طراحی نرم‌افزار و سخت‌افزار مهارت دارند. مهندسان در طراحی بسیاری از سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای محاسباتی، شامل طراحی ریزکنترلگرهای فردی، ریزپردازنده‌ها، رایانه‌های شخصی و ابررایانه‌ها و طراحی مدار مهارت دارند. این حوزه مهندسی افزون بر چگونگی کارکرد سیستم‌های رایانه‌ای، بر چگونگی کاربردی‌تر کردن آن نیز تمرکز دارد.

وظایف معمول مهندسان رایانه شامل نوشتن نرم‌افزار و سیستم عامل برای میکروکنترلرهای جاسازی شده، طراحی تراشه‌های VLSI، طراحی سنسورهای آنالوگ، طراحی صفحات مدار و طراحی سیستم‌های عامل رایانه است. مهندسان رایانه نیز برای تحقیقات رباتیک مناسب هستند که به شدت بر استفاده از سیستم‌های کنترل و نظارت بر سیستم‌های الکتریکی مانند موتور، ارتباطات، و سنسورهای دیجیتال متکی هستند.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک

در بسیاری از موسسات، دانشجویان مهندسی رایانه مجاز هستند تا زمینه‌های تحصیلات عالی را در سال‌های پایه و پایانی خود انتخاب کنند زیرا گستره وسیع دانش مورد استفاده در طراحی و کاربرد رایانه‌ها فراتر از دامنه تحصیلات تکمیلی است. سایر موسسات ممکن است نیاز به دانش آموزان مهندسی رایانه به عنوان تمرکز اصلی خود برای تکمیل یک یا دو سال مهندسی عمومی قبل از اعلان داشته باشند.

مهندسی رایانه در سال ۱۹۳۹ آغاز شد، زمانی که جان وینسنت آتناواف و کلیفورد بری از طریق فیزیک، ریاضیات و مهندسی برق الکترونیک شروع به توسعه اولین رایانه دیجیتال جهان کردند. جان وینسنت آتناواف یک استاد فیزیک و ریاضیات دانشگاه ایالتی آیووا و کلیفورد بری یک فارغ‌التحصیل سابق در زمینه مهندسی برق و فیزیک بود. آن‌ها با هم، رایانه Atanasoff-Berry را نیز به وجود آوردند که همچنین به عنوان ABC شناخته شده بود که برای تکمیل ۵ سال طول کشید. در حالی که ABC اصلی در دهه ۱۹۴۰ از بین رفته و دور انداخته شد، یک نسخه از ABC در سال ۱۹۹۷ ساخته شد.

تاریخچه آموزش مهندسی رایانه

اولین دوره کارشناسی مهندسی رایانه در ایالات متحده در سال ۱۹۷۲ در دانشگاه کلیولند، اوهایو رزرواسیون در غرب ایالات متحده تأسیس شد.[۸] از سال ۲۰۱۵، ۲۵۰ برنامه مهندسی رایانه با مجوز ABET در ایالات متحده[۸] وجود دارد. در اروپا، اعتبار بخشی از مدارس مهندسی رایانه توسط بخش‌های مختلف سازمان از شبکه EQANIE انجام می‌شود. با توجه به افزایش تقاضای کار برای مهندسان که می‌توانند به‌طور همزمان سخت‌افزار، نرم‌افزار، سیستم عامل، و تمام انواع سیستم‌های رایانه‌ای که در صنعت استفاده می‌شود را طراحی کنند بعضی از موسسات عالی‌رتبه در سراسر جهان، مدرک لیسانس را به‌طور کلی به نام مهندسی رایانه ارائه می‌دهند. هر دو مهندسی رایانه و مهندسی الکترونیک شامل طراحی مدار آنالوگ و دیجیتال در برنامه درسی خود می‌باشد. مانند همه رشته‌های مهندسی، داشتن دانش ریاضی و علوم برای مهندسان رایانه ضروری است.

تحصیلات

مهندسی رایانه در برخی از دانشگاه‌ها به عنوان علوم رایانه و مهندسی شناخته می‌شود. بیشترین مشاغل مهندسی رایانه نیاز به حداقل یک مدرک لیسانس در مهندسی رایانه (یا علوم رایانه و مهندسی) دارد. مهندسین رایانه به‌طور معمول باید یک شاخه از ریاضیات مانند حسابداری، جبر و مثلثات و بعضی کلاس‌های علم رایانه را یاد بگیرند. از آنجا که مهندسان سخت‌افزار معمولاً با سیستم‌های نرم‌افزاری رایانه‌ای کار می‌کنند داشتن زمینه ای قوی در برنامه‌نویسی رایانه ضروری است. طبق آمار دفتر آمار ایالات متحده رشته مهندسی رایانه شبیه به مهندسی برق است، اما برخی از دوره‌های علوم رایانه به برنامه درسی اضافه شده‌است. برخی از شرکت‌های بزرگ یا شغل‌های تخصصی نیاز به مدرک کارشناسی ارشد دارند. همچنین برای مهندسان رایانه بسیار مهم است که با پیشرفت‌های سریع در تکنولوژی منطبق شوند؛ بنابراین، بسیاری یادگیری را در سراسر حرفه خود ادامه می‌دهند. این می‌تواند مفید باشد، به ویژه هنگامی که به یادگیری یا بهبود مهارت‌های جدید موجود می‌رسد.

کاربردها

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک

دو بخش عمده در مهندسی رایانه وجود دارد: سخت‌افزار و نرم‌افزار.

مهندسی سخت‌افزار رایانه

طبق آمار دفتر آمار ایالات متحده (BLS)، رشد شغلی ده درصدی از سال ۲۰۱۴ تا ده سال آینده برای مهندسی سخت‌افزار رایانه تخمین زده می‌شود. در سال۲۰۱۴برای مهندسی سخت‌افزار رایانه حدود ۳٪ بود و در مجموع ۷۷٬۷۰۰ شغل در همان سال وجود داشت.[۱۱] امروزه سخت‌افزار رایانه به نوعی برابر با مهندسی الکترونیک و رایانه (electrical computer engineering) است. مهندسی (ECE) و به بسیاری از زیر شاخه‌ها تقسیم شده‌است که مهم‌ترین آن طراحی سیستم جاسازی شده‌است.

مهندسی نرم‌افزار رایانه

طبق آمار دفتر آمار ایالات متحده (BLS)، مهندسان نرم‌افزارهای رایانه‌ای و نرم‌افزارهای سیستم‌های رایانه‌ای در مقایسه با سایر شغل‌ها قرار است سریعتر رشد کنند. رشد هفده درصدی از سال ۲۰۱۴ تا ده سال آینده برای مهندسی نرم‌افزار رایانه‌ای تخمین زده می‌شود و در مجموع ۱۱۴ هزار شغل در همان سال وجود خواهد داشت. علاوه بر این، نگرانی‌های روزافزون در مورد امنیت سایبری، باعث شده تا مهندسی نرم‌افزار رایانه دارای بیشترین نرخ متوسط افزایش تقاضای بازار کار برای همه زمینه‌ها باشد. با توجه به این، رشد شغلی بیشتر از آنچه در طول دهه گذشته بوده‌است، خواهد بود. علاوه بر این، چشم‌انداز شغل برای برنامه نویسان رایانه ،۸ درصد کمتر از کسانی است که برنامه‌های رایانه‌ای را می‌نویسند (یعنی سیستم‌های جاسازی شده) که جزو توسعه دهندگان نرم‌افزار رایانه نیستند.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک

زمینه‌های تخصصی

زمینه‌های تخصصی بسیار زیادی در رشته مهندسی رایانه وجود دارد.

برنامه‌نویسی، رمزنگاری و محافظت از اطلاعات

مهندسان رایانه روی برنامه‌نویسی، رمزنگاری و محافظت از اطلاعاتی مانند تصاویر دیجیتال و موسیقی برای ایجاد روش‌های جدید برای محافظت از انواع مختلف داده و روی ارتباطات بی‌سیم، سیستم‌های چند آنتن، انتقال نوری کار می‌کنند.

ارتباطات و شبکه‌های بی‌سیم

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک

کسانی که روی ارتباطات و شبکه‌های بی‌سیم تمرکز می‌کنند، در سیستم‌های مخابراتی و شبکه‌ها (به خصوص شبکه‌های بی‌سیم) به صورت تخصصی و پیشرفته کار می‌کنند. مدولاسیون و کدگذاری خطا و نظریه اطلاعات و طراحی شبکه با سرعت بالا، طراحی و تجزیه و تحلیل سیستم تحمل خطا، و طرح‌های ذخیره‌سازی و انتقال همه بخشی از این تخصص است.

کامپایلرها و سیستم عامل

این تخصص بر طراحی و توسعه کامپایلرها و سیستم عامل‌ها تمرکز دارد. مهندسین در این زمینه سیستم عامل جدیدی را توسعه می‌دهند. معماری سیستم، تکنیک‌های تحلیل برنامه و تکنیک‌های جدید برای اطمینان از کیفیت نمونه‌هایی از کار در این زمینه است.

علم محاسباتی و مهندسی

علوم و مهندسی محاسبات یک رشته نسبتاً جدید است. کار افراد در این زمینه، کشف روش‌های محاسباتی برای فرموله کردن و حل مشکلات پیچیده ریاضی در مهندسی و علوم فیزیکی و اجتماعی است. طراحی هواپیما، طراحی مدار VLSI، سیستم‌های تشخیص رادار، انتقال یون از طریق کانال‌های بیولوژیکی نمونه‌هایی از کار در این زمینه است.

شبکه‌های رایانه‌ای محاسبات همراه و سیستم‌های توزیع شده

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک

در این تخصص، مهندسان محیط‌های یکپارچه را برای محاسبات، ارتباطات و دسترسی به اطلاعات ایجاد می‌کنند. مانند شبکه‌های بی‌سیم، مدیریت منابع در سیستم‌های مختلف و بهبود کیفیت خدمات در موبایل و دستگاه‌های خودپرداز و کار بر روی سیستم‌های شبکه‌های بی‌سیم از نمونه‌های کار در این زمینه است.

سیستم‌های رایانه‌ای: معماری، پردازش موازی و قابلیت اطمینان

مهندسین کار در سیستم‌های رایانه‌ای بر روی پروژه‌های تحقیقاتی کار می‌کنند که برای رایانه قابل اعتماد، امن و با کارایی بالا امکان‌پذیر است. سیستم‌های پروژه‌هایی مانند طراحی پردازنده‌های چند رشته‌ای و پردازش موازی در این زمینه گنجانده شده‌است. مثالهای دیگر از کار در این زمینه شامل توسعه نظریه‌های جدید، الگوریتم‌ها و سایر ابزارهایی است که به سیستم‌های رایانه‌ای ربط داده شده‌است. معماری رایانه شامل طراحی واحد مرکزی پردازش، چیدمان سلسله مراتب ذخیره‌سازی و سازمان حافظه است.

بینایی رایانه و روباتیک

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک

در این تخصص، مهندسان رایانه بر روی توسعه تکنولوژی حسگر بصری تمرکز می‌کنند تا یک محیط را درک کند، نمایه ای از یک محیط زیست و دستکاری در محیط زیست. سپس اطلاعات جمع‌آوری شده سه بعدی برای اجرای وظایفی پردازش می‌شود. انواع وظایف شامل بهبود مدل‌سازی انسان، ارتباطات تصویری و رابط‌های انسانی و رایانه است. دستگاه‌هایی مانند دوربین‌های ویژه با سنسور بینایی همه‌کاره.

سیستم‌های جاسازی شده

افرادی که در این زمینه کار می‌کنند، تکنولوژی را برای افزایش سرعت، قابلیت اطمینان و عملکرد سیستم‌های جاسازی شده در بسیاری از آنها طراحی می‌کنند. سیستم‌های جاسازی شده در بسیاری ازدستگاه‌ها از یک رادیو FM کوچک تا شاتل فضایی یافت می‌شود. تحولات جاری در سیستم‌های جاسازی شده شامل موارد زیر است: وسایل نقلیه خودکار و تجهیزات برای انجام جستجو و نجات خودکار و سیستم‌های حمل و نقل و هماهنگی انسان و ربات برای تعمیر تجهیزات درفضا. از سال ۲۰۱۸، تعبیه تخصص مهندسی رایانه شامل طراحی سیستم بر روی تراشه، معماری محاسبات لبه و اینترنت اشیا است.

مدارهای مجتمع، طراحی VLSI، تست و CAD

این تخصص مهندسی رایانه نیاز به دانش کافی از الکترونیک و سیستم‌های الکتریکی دارد. مهندسانی که در این کار هستند بر روی افزایش سرعت، قابلیت اطمینان و بهره‌وری انرژی نسل بعدی مدارهای مجتمع (VLSI) مقیاس بسیار بزرگ و میکروسیستم کار می‌کنند یک مثال از این تخصص کار بر روی کاهش مصرف انرژی الگوریتم‌های VLSI و معماری است.

پردازش سیگنال، تصویر و گفتار

مهندسان رایانه در این زمینه به بهبود در تعامل انسان و رایانه می‌پردازند، از جمله تشخیص گفتار و سنتز، تصویربرداری پزشکی و علمی یا سیستم‌های ارتباطی. دیگر کارها در این زمینه شامل توسعه چشم رایانه مانند تشخیص ویژگی‌های صورت انسان است.

معماری رایانه در مهندسی رایانه، مجموعه ای از قوانین و روش‌هاست که عملکرد، سازماندهی و روند اجرای سیستم‌های رایانهای را توصیف می‌کند. برخی تعاریف معماری، آن را به عنوان توصیف توانایی‌ها و مدل برنامه نویسی رایانه، تعریف می‌کنند که در عین حال جنبه اجرایی ندارد. در تعاریف دیگر، معماری رایانه شامل طراحی مجموعه معماری، طراحی معماری خرد، طراحی منطق و پیاده سازی است.

اولین معماری مستند رایانه در مکاتبات چارلز بابیج و آدا لاولاس بود که موتور تحلیلی را توصیف می‌کرد. هنگام ساخت رایانه Z1 در سال 1936 ، کنراد زوزه در دو برنامه ثبت اختراع برای پروژه‌های آینده خود توضیح داد که دستورالعمل‌های ماشین می‌توانند در همان حافظه‌ای که داده‌ها ذخیره شده‌اند ذخیره گردند. . [۲] [۳] دو مثال اولیه و مهم دیگر عبارتند از:

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک

    مقاله جان فون نویمان در سال 1945 ،به نام First Draft of a Report on the EDVAC ، که توصیف کننده سازمانی از عناصر منطقی است.

    ماشین حساب الکترونیکی آلن تورینگ که جزئیات بیشتری دارد، پیشنهاد شده برای موتور محاسبات اتوماتیک، همچنین در سال 1945 به مقاله جان فون نویمان اشاره کرده‌است. اصطلاح “معماری” در ادبیات رایانه را می‌توان در آثار لایل آر جانسون و فردریک پی بروکس جونیور، اعضای بخش سازمان ماشین در مرکز تحقیقات اصلی IBM در سال 1959 جستجو کرد. جانسون این فرصت را داشت که یک مقاله تحقیقاتی اختصاصی درباره Stretch ، ابررایانه IBM تولید شده برای آزمایشگاه ملی Los Alamos (در آن زمان به عنوان آزمایشگاه علمی Los Alamos)، بنویسد. وی برای توصیف سطح جزئیات برای بحث در مورد رایانه لوکس و مجلل، خاطرنشان کرد که توصیف او از قالب‌ها، انواع دستورالعمل‌ها، پارامترهای سخت افزاری و بالا بردن سرعت، در سطح “معماری سیستم” است، اصطلاحی که مفیدتر از “سازمان ماشین” به نظر می‌رسد .

متعاقباً، بروكس، یک طراح Stretch ، فصل 2 کتابPlanning a Computer System: Project Stretch by stating را “معماری رایانه” نامید. مانند سایر معماری‌ها، هنر، تعیین نیازهای کاربر از یک سازه و سپس طراحی آن برای رفع نیازها تا حد ممکن با توجه به محدودیت‌های اقتصادی و فناوری است.

بروکس در ادامه به توسعه خط رایانه‌های IBM System / 360 (که اکنون IBM zSeries نامیده می شود) کمک می‌کند، که در آن “معماری” به عنوان “آنچه کاربر باید بداند” تعریف می‌شود. بعدا کاربران رایانه از این اصطلاح به ندرت در موقعیت مناسب استفاده کردند.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک

اولین معماری‌های رایانه بر روی کاغذ طراحی شده و سپس مستقیماً در فرم نهایی سخت افزار ساخته شده اند. بعدها نمونه‌های اولیه معماری رایانه به صورت فیزیکی در قالب رایانه ترانزیستور – منطق ترانزیستور (TTL) – مانند نمونه‌های اولیه 6800 و PA-RISC – ساخته و قبل از تعهد به فرم سخت افزاری نهایی، ساخته شدند. از دهه 1990 ، معماری‌های رایانه جدید معمولاً “ساخته” می‌شوند ، آزمایش می‌شوند و اصلاح می شوند (در برخی دیگر از معماری‌های رایانه در شبیه ساز معماری رایانه)؛ یا داخل یک FPGA به عنوان یک ریزپردازنده نرم؛ یا هر دو (قبل از تعهد به فرم سخت افزاری نهایی.

زیر مجموعه‌ها

رشته معماری رایانه دارای سه زیر مجموعه اصلی است:

    معماری مجموعه دستورالعمل‌ها (ISA): کد ماشین را که پردازنده می‌خواند و بر اساس آن عمل می‌کند، بعلاوه اندازه کلمه، حالت آدرس دهی، ثبات و نوع داده را تعریف می‌کند.

    معماری خرد : همچنین به عنوان “سازمان رایانه‌ای” شناخته می‌شود. این روش نحوه اجرای ISA توسط یک پردازنده خاص را بیان می‌کند. به عنوان مثال اندازه حافظه نهان پردازنده رایانه، مسئله‌ای است که به طور کلی هیچ ارتباطی با ISA ندارد.

طراحی سیستم‌ها : شامل سایر مولفه‌های سخت افزاری درون یک سیستم محاسباتی مانند پردازش داده غیر از CPU (به عنوان مثال دسترسی مستقیم به حافظه ) ، مجازی سازی و پردازش چندگانه

فناوری‌های دیگری نیز در معماری رایانه وجود دارد. فن آوری‌های زیر در شرکت‌های بزرگتر مانند اینتل مورد استفاده قرار می‌گیرد و در سال 2002 تخمین زده شد که 1٪ از کل معماری رایانه را شامل می‌شود:

    معماری کلان : لایه‌های معماری انتزاعی‌تر از معماری خرد است.

    معماری مجموعه دستورالعمل‌های اسمبلی: یک اسمبلر هوشمند ممکن است یک زبان اسمبلی انتزاعی را که برای گروهی از ماشین‌ها متداول است، برای اجراهای مختلف به زبان ماشین کمی متفاوت تبدیل کند.

معماری کلان قابل مشاهده توسط برنامه نویسان : ابزارهای زبان‌های سطح بالاتر مانند کامپایلرها ممکن است یک رابط یا قرارداد ثابت برای برنامه نویسان با استفاده از آنها تعریف کنند، تفاوت بین ISA ، UISA و ریز معماری‌های اساسی را انتزاع کنند. برای مثال، استانداردهای C ،C ++ یا Java، معماری‌های مختلف قابل مشاهده توسط برنامه نویس را تعریف می‌کنند.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک

    میکرو کد(ریزبرنامه سازی) : میکروکد نرم افزاری است که دستورالعمل‌های کار با تراشه را ترجمه می‌کند. مانند یک پوشش در اطراف سخت افزار عمل می‌کند و نسخه مطلوبی از رابط مجموعه دستورالعمل سخت افزار را ارائه می‌دهد. این امکان ترجمه دستورالعمل‌ها، انتخاب‌های انعطاف پذیری را به طراحان تراشه می‌دهد: به عنوان مثال:

    1) نسخه جدید تراشه بهبود یافته می‌تواند با استفاده از میکروکد دقیقاً همان دستورالعمل نسخه قبلی تراشه را ارائه دهد، بنابراین تمام نرم افزارهایی که این مجموعه دستورالعمل‌ها را هدف قرار می‌دهند بدون نیاز به تغییر روی تراشه جدید اجرا می‌شوند.

    2) میکروکد می‌تواند مجموعه دستورالعمل‌های متنوعی را برای همان تراشه زیربنایی ارائه دهد، که به آن امکان می‌دهد تا نرم افزارهای متنوعی را اجرا کند.

  :  UISA دستور العمل کاربر برای مجموعه معماری، به یکی از سه زیر مجموعه دستورالعمل CPU    RISC(رایانه کم دستور) ارائه شده توسط پردازنده های PowerPC RISC اشاره دارد. زیر مجموعه UISA ، دستورالعمل های RISC مورد علاقه توسعه دهندگان برنامه هستند. دو زیر مجموعه دیگر دستورالعمل‌های VEA (معماری محیط مجازی) است که توسط توسعه دهندگان سیستم مجازی سازی استفاده می‌شود و OEA (معماری محیط عملیاتی) که توسط توسعه دهندگان سیستم عامل استفاده می‌شود.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک

    معماری پین : عملکردهای سخت افزاری که یک ریزپردازنده باید در اختیار یک پلتفرم سخت افزاری قرار دهد ، مثلاً پایه های x86 A20M ، FERR / IGNNE یا FLUSH. همچنین پیام هایی که پردازنده باید منتشر کند تا حافظه نهان خارجی آزاد شود. توابع معماری پین انعطاف پذیرتر از توابع ISA است زیرا سخت افزار خارجی می‌تواند با رمزگذاری های جدید سازگار شود یا از پین به پیام تغییر کند. اصطلاح “معماری” مناسب است ، زیرا توابع باید برای سیستم‌های سازگار ارائه شوند، حتی اگر روش دقیق تغییر کند.

نقش ها

تعریف

معماری رایانه مربوط به متعادل سازی عملکرد، کارایی، هزینه و قابلیت اطمینان یک سیستم رایانه‌ای است. مجموعه دستورالعمل‌های پیچیده‌تر، برنامه نویسان را قادر می‌سازد تا برنامه‌هایی با فضای کمتری بنویسند، زیرا یک دستورالعمل می‌تواند برخی از انتزاعات سطح بالاتر را رمزگذاری کند (مانند دستورالعمل حلقه x86). با این وجود، رمزگشایی دستورالعمل‌های طولانی‌تر و پیچیده‌تر برای پردازنده زمان بیشتری می‌برد و پیاده سازی آنها می‌تواند هزینه بیشتری داشته باشد. پیچیدگی بیشتر دستورالعمل‌های بزرگ، احتمال بیشتری برای قابل اعتماد نبودن در هنگام تعامل دستورالعمل‌ها به روش‌های غیرمنتظره ایجاد می‌کند.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک

این پیاده سازی شامل طراحی مدار مجتمع، بسته بندی، قدرت و خنک سازی است. بهینه سازی طراحی، نیاز به آشنایی با کامپایلرها، سیستم عامل‌ها برای طراحی منطقی، و بسته بندی دارد. [۱۰]

مجموعه دستورالعمل معماری

معماری مجموعه دستورالعمل‌ها (ISA) رابط بین نرم افزار و سخت افزار رایانه است و همچنین می‌تواند به عنوان نمای برنامه نویسان از ماشین مشاهده شود. رایانه‌ها زبان های برنامه نویسی سطح بالا مانند جاوا، C ++ یا بیشتر زبان های برنامه نویسی مورد استفاده را نمی‌فهمند. پردازنده فقط دستورالعمل‌های رمزگذاری شده را به صورت عددی، معمولاً به عنوان اعداد دودویی، می‌فهمد. ابزارهای نرم افزاری، مانند کامپایلرها، زبان‌های سطح بالا را به دستورالعمل‌هایی تبدیل می کنند که پردازنده می‌تواند آنها را درک کند.

علاوه بر دستورالعمل ها، ISA مواردی را که در دسترس یک برنامه است در رایانه تعریف می کند به عنوان مثال، انواع داده ها، ثبات ها، حالت های آدرس دهی و حافظه. دستورالعمل ها، این موارد موجود را با فهرست های ثبات (یا نام ها) و حالت های آدرس دهی حافظه پیدا می کنند.

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات مقاله پروژه سمینار های دانشجویی کارشناسی ارشد دکتری شبیه سازی مقاله با متلب isi برق کنترل قدرت الکترونیک

ISA  یک رایانه معمولاً در یک کتابچه راهنمای کوچک شرح داده می‌شود که نحوه کدگذاری دستورالعمل‌ها را شرح می‌دهد. همچنین، ممکن است اسامی کوتاه (مبهم) برای دستورالعمل‌ها تعریف شود. نام‌ها را می‌توان با یک ابزار توسعه نرم افزار به نام اسمبلر تشخیص داد. اسمبلر یک برنامه رایانه‌ای است که یک فرم ISA قابل خواندن توسط انسان را به فرم قابل خواندن توسط رایانه ترجمه می‌کند. دیس اسمبلر ها نیز به طور گسترده در دسترس هستند، معمولاً در اشکال زدایی و برنامه‌های نرم افزاری، برای جداسازی و اصلاح اشکال‌ها در عملکرد در برنامه‌های باینری رایانه به کار می روند.

انجام پایان نامه ادبیات انگلیسی

انجام پایان نامه ادبیات عرب

انجام پایان نامه ارشد ادبیات

انجام پایان نامه ارشد ادبیات فارسی

انجام پایان نامه ارشد برق

انجام پایان نامه ارشد برق قدرت

انجام پایان نامه ارشد برق مخابرات

انجام پایان نامه ارشد برنامه ریزی شهری

انجام پایان نامه ارشد جوشکاری

انجام پایان نامه ارشد روانشناسی عمومی

انجام پایان نامه ارشد زبان

انجام پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری

انجام پایان نامه ارشد صنایع

انجام پایان نامه ارشد طراحی شهری

انجام پایان نامه ارشد طراحی صنعتی

انجام پایان نامه ارشد عمران زلزله

انجام پایان نامه ارشد عمران مدیریت ساخت

انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر

انجام پایان نامه ارشد مدیریت

انجام پایان نامه ارشد مدیریت ساخت

انجام پایان نامه ارشد مدیریت صنعتی

انجام پایان نامه ارشد مکانیک تبدیل انرژی

انجام پایان نامه ارشد مکانیک طراحی کاربردی

انجام پایان نامه ارشد منابع طبیعی

انجام پایان نامه ارشد مهندسی شیمی

انجام پایان نامه ارشد مهندسی صنایع

انجام پایان نامه ارشد مهندسی کامپیوتر

انجام پایان نامه ارشد هوافضا

انجام پایان نامه ارشد و دکتری

انجام پایان نامه الهیات و معارف اسلامی

انجام پایان نامه با آباکوس

انجام پایان نامه باستان شناسی

انجام پایان نامه برق

انجام پایان نامه برق قدرت

انجام پایان نامه برق کنترل

انجام پایان نامه بهداشت محیط

انجام پایان نامه بیوانفورماتیک

انجام پایان نامه پروپوزال مقاله

انجام پایان نامه پیام نور

انجام پایان نامه تبدیل انرژی

انجام پایان نامه تبریز

انجام پایان نامه تجارت الکترونیک

انجام پایان نامه تحلیل محتوا

انجام پایان نامه تربیت بدنی

انجام پایان نامه تهران

انجام پایان نامه حسابداری اصفهان

انجام پایان نامه حقوق بین الملل

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل

انجام پایان نامه حقوق جزا

انجام پایان نامه حقوق خصوصی

انجام پایان نامه حقوق عمومی

انجام پایان نامه حقوق مالکیت فکری

انجام پایان نامه حقوقی

انجام پایان نامه حمل و نقل

انجام پایان نامه حوزه

انجام پایان نامه خاک و پی

انجام پایان نامه در اصفهان

انجام پایان نامه در اهواز

انجام پایان نامه در مشهد

انجام پایان نامه دکترا

انجام پایان نامه دکتری ادبیات فارسی

انجام پایان نامه دکتری برق

انجام پایان نامه دکتری برق الکترونیک

انجام پایان نامه دکتری برق قدرت

انجام پایان نامه دکتری جامعه شناسی

انجام پایان نامه دکتری صنایع غذایی

انجام پایان نامه دکتری عمران

انجام پایان نامه دکتری کامپیوتر

انجام پایان نامه دکتری مکانیک

انجام پایان نامه دکتری مهندسی شیمی

انجام پایان نامه دکتری مهندسی صنایع

انجام پایان نامه رشته جغرافیا

انجام پایان نامه رشته حقوق

انجام پایان نامه رشته دامپزشکی

انجام پایان نامه رشته مدیریت

انجام پایان نامه رشته مکانیک

انجام پایان نامه رشته مهندسی صنایع

انجام پایان نامه روان شناسی

انجام پایان نامه روانشناسی بالینی

انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی

انجام پایان نامه ریاضی مالی

انجام پایان نامه زبان انگلیسی

انجام پایان نامه زبان شناسی

انجام پایان نامه زلزله

انجام پایان نامه زنجیره تامین

انجام پایان نامه ساخت و تولید

انجام پایان نامه سازه های دریایی

انجام پایان نامه سازه های هیدرولیکی

انجام پایان نامه شبکه عصبی

انجام پایان نامه شهرسازی

انجام پایان نامه شیلات

انجام پایان نامه شیمی آلی تجزیه

انجام پایان نامه صنایع

انجام پایان نامه صنایع غذایی

انجام پایان نامه طراحی لباس

انجام پایان نامه علوم اجتماعی

انجام پایان نامه علوم انسانی

انجام پایان نامه علوم دامی

انجام پایان نامه علوم قرآن و حدیث

انجام پایان نامه عمران

انجام پایان نامه عمران آب

انجام پایان نامه عمران در اصفهان

انجام پایان نامه عمران در شیراز

انجام پایان نامه فلسفه

انجام پایان نامه فلوئنت

انجام پایان نامه فناوری اطلاعات

انجام پایان نامه فنی مهندسی

انجام پایان نامه فیزیک

انجام پایان نامه فیزیولوژی ورزشی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد با قیمت مناسب

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد جغرافیای سیاسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد زبانشناسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد صنایع

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد صنایع غذایی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر نرم افزار

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مکانیک در اصفهان

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی مواد

انجام پایان نامه کارشناسی روانشناسی

انجام پایان نامه کارشناسی کامپیوتر

انجام پایان نامه کارشناسی مکانیک

انجام پایان نامه کارشناسی مهندسی صنایع

انجام پایان نامه کامپیوتر

انجام پایان نامه کامپیوتر در شیراز

انجام پایان نامه گردشگری

انجام پایان نامه مالی

انجام پایان نامه متلب

انجام پایان نامه محیط زیست

انجام پایان نامه مدیریت پروژه

انجام پایان نامه مدیریت دولتی

انجام پایان نامه مدیریت ساخت

انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات

انجام پایان نامه مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت ورزشی

انجام پایان نامه مکانیک

انجام پایان نامه مهندسی آب

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک

انجام پایان نامه مهندسی نفت

انجام پایان نامه نجوم

انجام پایان نامه نرم افزار

انجام پایان نامه های دانشجویی

انجام پایان نامه هوش مصنوعی

انجام پایان نامه و مقاله پروژه

انجام پایان نامه ورزشی

انجام پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پروژه c++

انجام پروژه ارشد

انجام پروژه اس پی اس اس

انجام پروژه اقتصاد سنجی

انجام پروژه اقتصاد مهندسی

انجام پروژه الکترونیک

انجام پروژه ایتبس

انجام پروژه ایویوز

انجام پروژه با پایتون

انجام پروژه با پروتئوس

انجام پروژه با کامسول

انجام پروژه با متلب

انجام پروژه با نرم افزار ونسیم

انجام پروژه برای خارج از کشور

انجام پروژه برای کسری خدمت

انجام پروژه برق الکترونیک قدرت

انجام پروژه برق قدرت

انجام پروژه برنامه نویسی

انجام پروژه برنامه نویسی c++

انجام پروژه برنامه نویسی جاوا

انجام پروژه برنامه نویسی دانشجویی

انجام پروژه به جای خدمت سربازی

انجام پروژه بیوانفورماتیک

انجام پروژه پایان نامه

انجام پروژه پایان نامه ارشد

انجام پروژه پایانی کارشناسی

انجام پروژه پایگاه داده

انجام پروژه پردازش تصویر با پایتون

انجام پروژه پردازش تصویر با متلب

انجام پروژه پروپوزال

انجام پروژه پریمیر

انجام پروژه پلکسیس

انجام پروژه پویایی سیستم

انجام پروژه تحقیق در عملیات

انجام پروژه تحلیل پوششی داده ها

انجام پروژه تحلیل خطر زلزله

انجام پروژه تخصصی عمران

انجام پروژه ترنسیس

انجام پروژه تهویه مطبوع

انجام پروژه جامعه شناسی

انجام پروژه جاوا

انجام پروژه جاوا اسکریپت

انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی

انجام پروژه جبر خطی

انجام پروژه جوشکاری اصطکاکی

انجام پروژه جی آی اس

انجام پروژه حسابداری در اکسل

انجام پروژه حقوقی

انجام پروژه حین خدمت سربازی

انجام پروژه خلاصه نویسی

انجام پروژه خودرو

انجام پروژه خوردگی

انجام پروژه دانشجویی gis

انجام پروژه دانشجویی برق

انجام پروژه دانشجویی فوری

انجام پروژه دیگسایلنت

انجام پروژه رباتیک

انجام پروژه رگرسیون

انجام پروژه روانشناسی

انجام پروژه روش تحقیق

انجام پروژه ریاضی

انجام پروژه زبان انگلیسی

انجام پروژه زیست شناسی

انجام پروژه ساختمان داده

انجام پروژه سالیدورک

انجام پروژه سربازی

انجام پروژه سری زمانی

انجام پروژه سیستم دینامیک

انجام پروژه سمینار

انجام پروژه سی شارپ

انجام پروژه سیلواکو

انجام پروژه سیمولینک متلب

انجام پروژه شبکه عصبی با متلب

انجام پروژه شبیه سازی

انجام پروژه شبیه سازی با آرنا

انجام پروژه شبیه سازی با متلب

انجام پروژه شبیه سازی برق

انجام پروژه شبیه سازی کامسول

انجام پروژه شهرسازی

انجام پروژه طراحی اجزا

انجام پروژه طراحی شهری

انجام پروژه طراحی وب

انجام پروژه طرح توجیهی

انجام پروژه عدد صحیح

انجام پروژه علوم انسانی

انجام پروژه علوم تربیتی

انجام پروژه عمران اب

انجام پروژه غیر خطی

انجام پروژه فرانت اند

انجام پروژه فریلنسری

انجام پروژه فلک

انجام پروژه فوری

انجام پروژه فیزیک

انجام پروژه کارآموزی

انجام پروژه کارشناسی

انجام پروژه کارشناسی ارشد

انجام پروژه کارشناسی برق

انجام پروژه کامفار

انجام پروژه کپتیویت

انجام پروژه کسر خدمت سربازی

انجام پروژه کسری حین خدمت

انجام پروژه کنترل چند متغیره

انجام پروژه کنترل خطی

انجام پروژه کنترل غیرخطی

انجام پروژه گراف

انجام پروژه گمبیت

انجام پروژه گوسین

انجام پروژه لاتکس

انجام پروژه لب ویو

انجام پروژه لمپس

انجام پروژه لومریکال

انجام پروژه لومیون

انجام پروژه لیزرل

انجام پروژه لیسانس

انجام پروژه لینگو

انجام پروژه ماشین لرنینگ

انجام پروژه مالی

انجام پروژه مالی حسابداری

انجام پروژه متمتیکا

انجام پروژه مدیریت استراتژیک

انجام پروژه مقاله

انجام پروژه میپل

انجام پروژه نت لوگو

انجام پروژه نرم افزار

انجام پروژه نقشه کشی

انجام پروژه های اتوماسیون صنعتی

انجام پروژه های برنامه نویسی

انجام پروژه های خارجی

انجام پروژه های دانشجویی

انجام پروژه های دانشجویی اصفهان

انجام پروژه های دانشجویی الکترونیک

انجام پروژه های دانشجویی برق

انجام پروژه های دانشجویی حسابداری

انجام پروژه های دانشجویی در شیراز

انجام پروژه های دانشجویی زبان انگلیسی

انجام پروژه های دانشجویی زیست شناسی

انجام پروژه های دانشجویی صنایع غذایی

انجام پروژه های دانشجویی عمران

انجام پروژه های دانشجویی کامپیوتر

انجام پروژه های طراحی صنعتی

انجام پروژه های نرم افزاری

انجام پروژه و پایان نامه دانشجویی

انجام پروژه و کسری خدمت

انجام پروژه واقعیت افزوده

انجام پروژه ورد

انجام پروژه وردپرس

انجام پروژه وریلاگ

انجام پروژه ونسیم

انجام پروژه یادگیری تقویتی

انجام پروژه یادگیری عمیق

انجام پروژه یادگیری ماشین

انجام پروژه یونیتی

انجام تحلیل فصل چهارم پایان نامه

انجام خدمات پایان نامه

انجام سمینار و پایان نامه

انجام فصل 4 پایان نامه

انجام کارهای آماری پایان نامه روانشناسی

انجام مقاله isi

انجام مقاله پژوهشی

انجام مقاله دانشجویی

انجام مقاله در اصفهان

انجام مقاله در شیراز

انجام مقاله مروری

انجام مقاله و پایان نامه

انجام پایان نامه سازه

انجام پروژه سی پلاس پلاس

 انجام سمینار و پایان نامه

 انجام سمینار كارشناسی ارشد

انجام سمینار كارشناسی ارشد برق

انجام سمینار کارشناسی ارشد کامپیوتر

انجام سمینار كارشناسی ارشد عمران

انجام سمینار حقوق

انجام سمینار شیمی

انجام سمینار دکتری

انجام پایان نامه تاریخ

انجام پایان نامه ارشد فقه و حقوق

قیمت مقاله دانشجویی

هزینه نوشتن مقاله دانشجویی

انجام پایان نامه و پروژه های دانشجویی

انجام مقاله دکتری

انجام مقاله کنفرانسی

انجام مقاله isi برق

انجام مقاله isi عمران

انجام مقاله isi در اصفهان

قیمت انجام مقاله isi

هزینه انجام مقاله isi

مراحل انجام مقاله isi

چاپ مقاله isi با ایمپکت بالا

انجام تضمینی پایان نامه

انجام صفر تا صد پایان نامه

قیمت نوشتن مقاله از پایان نامه

موسسه پایان نامه نویسی در شیراز

بهترین موسسه انجام پایان نامه دکتری

انجام مقاله علمی پژوهشی قیمت

انجام سمینار دانشجویی

انجام سمینار کارشناسی ارشد مهندسی نفت

انجام سمینار ارشد عمران

سمینار کارشناسی ارشد برق

انجام پایان نامه اقتصاد

انجام پایان نامه اقتصاد سنجی

انجام پایان نامه اقتصاد انرژی

انجام پایان نامه دکتری اقتصاد

انجام پایان نامه ارشد اقتصاد

انجام پایان نامه علوم اقتصادی

بهترین موسسه انجام پایان نامه ارشد

موسسه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه دکتری

انجام پایان نامه دکتری عمران سازه

انجام رساله دکتری مدیریت

انجام شبیه سازی متلب

انجام شبیه سازی مقالات برق قدرت

انجام شبیه سازی مقاله

انجام شبیه سازی کامسول

انجام شبیه سازی پایان نامه

انجام شبیه سازی با r

انجام شبیه سازی با ns2

انجام شبیه سازی با کلودسیم

انجام شبیه سازی دینامیک مولکولی

انجام پروژه اپنسیس

انجام پروژه اجزا محدود با متلب

انجام پروژه سی اف دی

انجام مقاله ای اس ای

انجام مقاله روانشناسی

انجام مقاله در مشهد

انجام مقاله q1

انجام مقاله نویسی

آموزش گام به گام نوشتن پایان نامه

چاپ مقاله isi در کمترین زمان

انجام پروژه آب و فاضلاب دانشجویی

انجام پروژه های دانشجویی مکانیک

انجام پروژه های دانشجویی روانشناسی

انجام پروژه های دانشجویی شهرسازی

انجام پروژه های دانشجویی برنامه ریزی شهری

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی صنایع

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی شیمی

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی مواد

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی نفت

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی پلیمر

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی آب

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی عمران

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی برق

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی مکانیک

انجام پروژه های دانشجویی فناوری اطلاعات

انجام پروژه با نرم افزار گمز

انجام پروژه متن کاوی

انجام پروژه متلب مهندسی برق کنترل

انجام پروژه متلب کامپیوتر

انجام پایان نامه رایانش ابری

انجام پایان نامه راه و ترابری

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد راه و ترابری

انجام پایان نامه ارشد عمران راه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد سنجش از دور

انجام پایان نامه ارشد نقشه برداری

انجام پروژه ارشد برق

انجام مقاله حسابداری

انجام مقاله همایشی

انجام مقاله عمران

انجام مقاله صنایع غذایی

انجام مقاله کلاسی

انجام مقاله کارشناسی

انجام مقاله رشته کامپیوتر

انجام مقاله داده کاوی

انجام مقاله محیط زیست

انجام مقاله مدیریت

انجام مقاله مهندسی پزشکی

انجام مقاله مهندسی برق

انجام مقاله مخابرات

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد اصفهان

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق عمومی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تبدیل انرژی

انجام پروپوزال مهندسی صنایع

انجام پروژه بهینه سازی با متلب

شبیه سازی در متلب

شبیه سازی سیستم های کنترل در متلب

شبیه سازی سیستم های غیرخطی در متلب

شبیه سازی مقاله در متلب

مقالات شبیه سازی شده برق کنترل

اموزش شبیه سازی مقاله

شبیه سازی مونت کارلو

انجام پروژه دانشجویی شبیه سازی با arena

انجام پروژه های درسی عمران

انجام پروژه های دانشجویی نقشه برداری

انجام پروژه mininet

انجام پروژه برنامه نویسی در اصفهان

انجام پروژه مهندسی آب و فاضلاب

انجام پایان نامه مهندسی پزشکی

انجام پروژه مهندسی پزشکی

انجام پروژه های دانشجویی فیزیک

انجام پروژه های دانشجویی پاورپوینت

انجام پروژه برنامه نویسی اندروید

انجام پروژه برنامه نویسی پایتون

رساله دکتری حسابداری

انجام رساله دکتری مکانیک

انجام پروژه دکتری برق

انجام پروژه های دکتری

انجام پایان نامه دکتری مهندسی پزشکی

انجام پایان نامه دکتری مدیریت صنعتی

انجام پروژه فرترن

صفر تا صد پایان نامه ارشد

هزینه نوشتن مقاله isi

چاپ مقاله آی اس آی

هزینه نوشتن مقاله مروری

شرایط چاپ مقاله در مجلات خارجی

مراحل انجام مقاله علمی پژوهشی

روش انجام مقاله علمی پژوهشی

آموزش گام به گام نوشتن مقاله مروری

انجام امور پایان نامه

پایان نامه عمران گرایش مدیریت ساخت

انجام رساله دکتری حقوق

انجام تضمینی پایان نامه اصفهان

انجام پایان نامه حقوق مالی

انجام پایان نامه حقوق محیط زیست

انجام پایان نامه جامعه شناسی

انجام پایان نامه روابط بین الملل

انجام پایان نامه ارشد علوم سیاسی

انجام پایان نامه ارشد علوم پایه

انجام پایان نامه دکتری علوم تربیتی

انجام پایان نامه عمران سازه

انجام پایان نامه ارشد حمل و نقل

انجام پروژه دانشجویی ژئوتکنیک

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد زلزله

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق قدرت

انجام پایان نامه ارشد مخابرات

انجام پایان نامه دکتری الکترونیک

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد الکترونیک

انجام پایان نامه ارشد تجارت الکترونیک

انجام رساله دکتری صنایع

انجام سمینار کارشناسی ارشد عمران

انجام سمینار ارشد شیمی

انجام سمینار مهندسی صنایع

انجام سمینار رشته کامپیوتر

انجام سمینار فوری

سمینار مکانیک تبدیل انرژی

انجام پایان نامه دکترا مکانیک

انجام پروژه ارشد مکانیک

انجام پایان نامه مهندسی مواد

انجام پایان نامه مهندسی هسته ای

انجام پایان نامه مهندسی هوافضا

انجام پایان نامه مهندسی شهرسازی

انجام پایان نامه مهندسی برق کنترل

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

مراحل مقاله isi

صفر تا صد نوشتن مقاله isi

هزینه نوشتن مقاله isc

هزینه نوشتن مقاله علمی پژوهشی

نوشتن مقاله با کمترین هزینه

نوشتن مقاله isi تضمینی

روش تحقیق در مقاله نویسی

هزینه نوشتن مقاله دکتری

مقاله نویسی برای دکتری

هزینه چاپ مقاله در مجلات q1

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

مشاوره پایان نامه مدیریت

انجام پروژه یادگیری ماشین با پایتون

انجام پروژه دانشجویی یادگیری ماشین

انجام پروژه یادگیری عمیق در پایتون

انجام پروژه های برنامه نویسی پایتون

انجام پروژه های برنامه نویسی متلب

انجام پروژه مهندسی نرم افزار

نحوه نوشتن مقاله مروری سیستماتیک

انجام پایان نامه مکاترونیک

انجام پروژه پایتون فوری

انجام پروژه متلب در تبریز

انجام پروژه های متلب در اصفهان

انجام پروژه متلب در اهواز

انجام پروژه متلب در مشهد

نگارش مقاله isi

انجام پایان نامه ارشد هوش مصنوعی

انجام پروژه ارشد کامپیوتر

انجام پایان نامه دکترا معماری کامپیوتر

انجام سمینار کارشناسی ارشد برق

انجام پروژه کامسول

کاربرد نرم افزار کامسول در صنعت

شبیه سازی ترانسفورماتور در متلب

شبیه سازی ماشین های الکتریکی در متلب

شبیه سازی سرو موتور در متلب

شبیه سازی موتور dc در متلب

شبیه سازی مدار rlc در متلب

انجام رساله دکتری حسابداری

انجام پروپوزال ارشد حسابداری

قیمت پایان نامه ارشد حسابداری

انجام کارهای پایان نامه

انجام پروژه های دانشجویی ارشد عمران

انجام پروژه های متلب مهندسی برق

انجام پروژه های دانشجویی برق در اصفهان

انجام پروژه مهندسی برق قدرت

انجام پروژه الکترونیک اصفهان

انجام پروژه avr

انجام پروژه الکترونیک تهران

انجام پروژه برق صنعتی

قیمت مقاله isi

انجام پروژه های دانشجویی در انقلاب

انجام پروپوزال دانشجویی

صفر تا صد نوشتن پایان نامه

نوشتن مقاله isi قیمت

نحوه نوشتن مقاله علمی پژوهشی

تهیه مقاله isi

نگارش مقاله علمی پژوهشی داخلی

ساختار مقاله علمی پژوهشی

مجلات isi با پذیرش سریع

چاپ مقاله در مجلات jcr

نحوه چاپ مقاله در isi

نحوه چاپ مقاله در مجلات خارجی

هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی

هزینه چاپ مقاله در مجلات داخلی

مراحل ارسال و پذیرش مقاله

بهترین مجله برای چاپ مقاله

پایان نامه ارشد مکاترونیک

پایان نامه های کارشناسی ارشد مکاترونیک

بررسی تاثیر متقابل عوامل مدیریت زنجیره تامین و مدیریت ارتباط با مشتری

پایان نامه زنجیره تامین حلقه بسته

پایان نامه در مورد زنجیره تامین سبز

پایان نامه کارشناسی صنایع

انجام پروپوزال ارشد

انجام پایان نامه ارشد مالی

هزینه نوشتن سمینار

انجام پاورپوینت

سمینار و پایان نامه ارشد

سمینار حقوق بین الملل

سمینار حقوق عمومی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی

انجام پایان نامه ارشد مهندسی پزشکی

ایده پایان نامه مهندسی پزشکی

پایان نامه دکترا مهندسی پزشکی

انجام پایان نامه ارشد ادبیات انگلیسی

انجام پایان نامه رشته زبان انگلیسی

نوشتن پایان نامه به زبان انگلیسی

انجام پایان نامه زمین شناسی

انجام پایان نامه ارشد زمین شناسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد زمین شناسی

انجام پروژه های زمین شناسی

انجام پروژه دانشجویی مدیریت ساخت

هزینه داوری مقاله علمی پژوهشی

هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه

قیمت مقاله علمی پژوهشی

انجام پروژه دانشجویی کامپیوتر

انجام پروژه سیستم داینامیک

خرید پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

هزینه چاپ مقاله isi

هزینه قیمت انجام مقاله کنفرانسی

انجام کارهای آماری مقاله

انجام امور آماری پایان نامه

انجام پایان نامه زیست شناسی

چاپ مقاله علمی پژوهشی وزارتین

شرایط چاپ مقاله در مجله علمی پژوهشی

چاپ تضمینی مقاله علمی پژوهشی

هزینه اکسپت مقاله علمی پژوهشی

ارائه مقاله در کنفرانس داخلی

انجام پایان نامه ارشد فناوری اطلاعات

مقاله پردازش تصویر با متلب

انجام رساله دکترا در شیراز

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران سازه های هیدرولیکی

انجام تز دکتری برق

انجام پروژه های سیمولینک متلب

جدول زمان بندی انجام پایان نامه

انجام پایان نامه جغرافیا

انجام پروژه درس یادگیری ماشین

پروژه ماشین لرنینگ با پایتون

انجام پروژه دانشگاهی

انجام فوری پروژه دانشجویی

انجام پروژه های شبیه سازی مهندسی شیمی

شبیه سازی مقاله با متلب

شبیه سازی tcsc در متلب

انجام پروژه دکترا

چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی به صورت تضمینی

چاپ مقاله علمی پژوهشی در کمترین زمان

هزینه چاپ مقاله کنفرانسی

هزینه چاپ سریع مقاله isi

هزینه نوشتن و چاپ مقاله isi

انجام پروژه استاتا

پروژه اقتصاد سنجی استاتا

انجام پایان نامه هواشناسی

انجام پروژه های دانشجویی متلب

انجام پروژه اکسل

انجام پروژه vba

اکسپت تضمینی مقاله isi

چاپ تضمینی مقاله jcr

شبیه سازی سیلواکو

انجام پروژه مبانی کامپیوتر

انجام پروژه دانشجویی بازاریابی

انجام پروژه های دانشجویی مدیریت بازرگانی

انجام پروژه صنعتی

انجام پروژه های متلب عمران

انجام پروژه های درسی رشته عمران

انجام پروژه نقشه کشی صنعتی

انجام پروژه تری دی مکس

کاربرد تحقیق در عملیات در مدیریت پروژه

انجام پایان نامه دکتری در مشهد

رساله دکتری آموزش زبان انگلیسی

انجام پایان نامه رباتیک

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد داده کاوی

انجام پایان نامه رشته کشاورزی

انجام پایان نامه دکتری کشاورزی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کشاورزی

انجام پروژه کارشناسی ارشد برق

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تربیت بدنی

هزینه انجام مقاله علمی پژوهشی

هزینه پذیرش مقاله علمی پژوهشی

هزینه چاپ مقاله علمی پژوهشی

چاپ مقاله علمی پژوهشی فوری

انجام پایان نامه مهندسی برق

انجام پایان نامه مهندسی عمران

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ژئوتکنیک

انجام پروژه پایان نامه عمران

پایان نامه کارشناسی مهندسی مواد

انجام پایان نامه ارشد hse

انجام پایان نامه ارشد الکترونیک

انجام پروژه های رشته کامپیوتر

انجام پروژه طراحی الگوریتم

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد هوش مصنوعی

انجام پروژه دانشجویی برق قدرت

انجام پروژه cst

انجام سریع پروژه متلب

انجام پروژه حسابداری اکسل

انجام پروژه حسابداری در منزل

انجام سمینار کارشناسی ارشد مکانیک

انجام پروژه اکسل دانشجویی

انجام پروژه برای کسر خدمت سربازی

انجام پروژه متلب مهندسی صنایع

انجام پروژه متلب برق قدرت

انجام پروژه های arena

شبیه سازی مقاله دینامیک سیستم های قدرت

شبیه سازی مقاله برق با متلب

پایان نامه دکتری مالی

انجام پایان نامه مدیریت صنعتی

نگارش پایان نامه در مشهد

انجام پایان نامه علوم پزشکی

انجام پایان نامه رشته عمران

انجام پایان نامه دکترای صنایع

انجام پایان نامه مهندسی

انجام پایان نامه میکروبیولوژی

استخراج مقاله از پایان نامه

قیمت مقاله دکتری

ارسال مقاله به کنفرانس های خارجی

انجام پروژه بهینه سازی چند هدفه

پروژه gis شهرداری

انجام پروژه arcgis

انجام پروژه gis در اصفهان

انجام پروژه جغرافیا

انجام پروژه های دانشجویی جغرافیا

انجام پروژه تکلا استراکچر

انجام پروژه ns2

پروژه های شبیه سازی شده با متلب

پروژه های شبیه سازی با ارنا

انجام پروژه های شبکه های عصبی

انجام پروژه شبکه عصبی با پایتون

پروژه طراحی گیربکس طراحی اجزا 2

انجام پروژه فناوری اطلاعات

انجام پروژه های مهندسی نرم افزار

انجام پروژه های دانشگاهی رشته کامپیوتر

انجام پروژه تحقیقات بازار

انجام پروژه داده کاوی با پایتون

انجام پروژه های دانشجویی برق با متلب

انجام پروژه های مخابراتی

انجام پروژه سنجش از دور

انجام مقالات isi پزشکی

انجام پایان نامه حسابداری در مشهد

انجام پایان نامه ریاضی ارشد کاربردی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ریاضی محض

انجام پروژه ریاضی با میپل

انجام پروژه ریاضی مهندسی

انجام پروژه مدیریت ریسک

انجام پروژه برنامه ریزی استراتژیک

انجام پروژه برنامه ریزی تولید

انجام پروژه برنامه ریزی شهری

ماشین لرنینگ در مهندسی عمران

ماشین لرنینگ در مهندسی مکانیک

انجام پروژه طراحی سوله

ساخت پروژه های رباتیک

انجام spss پایان نامه

هزینه انجام spss پایان نامه

انجام پروژه spss

پایان نامه ارشد تاریخ اسلام

انجام پایان نامه دکتری پردازش تصویر

پایان نامه امنیت در رایانش ابری

قیمت پایان نامه ارشد کامپیوتر

انجام پروژه پردازش تصویر در متلب

انجام پروژه متلب مهندسی شیمی

انجام پروژه متلب مکانیک

انجام پروژه متلب در شیراز

انجام پروژه متلب محاسبات عددی

انجام پروژه متلب سریع

انجام مقاله حقوقی

انجام پیاده سازی داده کاوی

پایان نامه مدیریت بازرگانی گرایش استراتژیک

دانلود رایگان پایان نامه مدیریت بازرگانی

صفر تا صد پایان نامه کارشناسی ارشد

موضوع پایان نامه مدیریت بازرگانی

موضوع پایان نامه مدیریت بازرگانی گرایش استراتژیک

انجام پایان نامه در کرج

انجام مقاله و پروژه

انجام پروژه متلب در اصفهان

انجام پروژه شبکه عصبی

انجام پروژه دیپ لرنینگ

انجام پروژه با trnsys

انجام پروژه قدرت

انجام پروژه الکترونیک قدرت

انجام پروژه کارورزی

انجام پروژه کوانتوم اسپرسو

انجام پروژه کریر

  انجام پروژه میکروکنترلر avr

انجام پروژه مدیریت مالی

انجام پروژه ماکسول

انجام پروژه مینی تب

انجام پروژه نرم افزاری

انجام پروژه برنامه نویسی php

انجام پروژه برنامه نویسی سی شارپ

انجام پروژه برنامه نویسی r

انجام پروژه hspice

پروژه داده آماری با نرم افزار ایویوز

انجام پروژه انسیس فلوئنت

انجام پروژه امار

انجام پروژه با نرم افزار ees

انجام پروژه زنجیره مارکوف

هزینه چاپ مقاله در ieee

انجام پایان نامه پرستاری

انجام پایان نامه پردازش تصویر

انجام پایان نامه پزشکی عمومی

انجام پروژه pscad

انجام پروژه plaxis

انجام پروژه پایتون python

انجام پروژه opensees

انجام پروژه با omnet

انجام پروژه با opnet

انجام پروژه it

انجام پروژه unity

انجام پروژه rstudio

انجام پروژه hec ras

انجام پروژه با نرم افزار r

انجام پروژه eviews

انجام پروژه etabs

انجام پروژه labview

انجام پروژه deep learning

قیمت هزینه مراحل انجام یک پروژه های gis

انجام پروژه fpga

انجام پروژه fluent

انجام پروژه flow3d

انجام پروژه sap

انجام پایان نامه کشاورزی

انجام پایان نامه gis

انجام تحلیل آماری با spss

انجام spss روانشناسی

انجام پایان نامه ارشد mba

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در مشهد

انجام پایان نامه ارشد عمران مشهد

انجام پایان نامه ارشد معماری در مشهد

سفارش مقاله isi قیمت

انجام پروپوزال دکتری

انجام مقاله isi معماری

چاپ مقاله isi در مشهد

انجام پروژه خستگی با اباکوس

انجام پروژه اکسس

انجام پروژه اسپن پلاس

انجام پروژه لاراول

انجام پروژه به زبان اسمبلی

انجام پایان نامه مدیریت منابع انسانی

موضوع پایان نامه ارشد مدیریت بازرگانی گرایش کارآفرینی

انجام پروژه های دانشجویی برنامه نویسی

انجام پروژه تصمیم گیری چند معیاره

انجام پروژه حمل و نقل

انجام پروژه حسابرسی

انجام پروژه دانشجویی حسابداری

انجام پروژه خوشه بندی

انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت

انجام پایان نامه روانشناسی ارشد

انجام پروژه r

انجام پایان نامه مدیریت رسانه

انجام پایان نامه داروسازی

انجام پایان نامه دندانپزشکی

انجام پایان نامه ارشد مکاترونیک

انجام مقاله فوری

انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی

انجام پایان نامه حقوق خانواده

انجام ارائه دانشجویی

انجام پایان نامه مکانیک سیالات

انجام پروژه اکسپرت چویس

انجام پروژه cfd

انجام پایان نامه مدیریت استراتژیک

انجام پایان نامه مدیریت آموزشی

انجام پایان نامه ارشد حقوق

انجام پروژه نظریه بازی ها

انجام پروژه طراحی صنعتی

انجام پروژه زمین شناسی

انجام پروژه opnet

انجام پایان نامه خارج از کشور

انجام پایان نامه شیمی فیزیک

انجام پروژه مکاترونیک

انجام پایان نامه شیمی

آموزش نرم افزار سری های زمانی در r

انجام پایان نامه ارشد مدیریت جهانگردی

انجام پایان نامه بیرجند

انجام پایان نامه با flow 3d

انجام پروژه تحلیل آماری

انجام پروژه تحلیل داده

انجام شبیه سازی با ads

پایان نامه ارشد الکترونیک

هزینه نوشتن مقاله علمی پژوهشی

انجام مقاله isi زبان انگلیسی

انجام پروژه مدیریت عملیات

انجام پروژه مدیریت صنعتی

فصول پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت

انجام پروژه برنامه نویسی تحت وب

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک ارتعاشات

انجام پایان نامه زاهدان

انجام پایان نامه با هوش مصنوعی

انجام پایان نامه تحقیق در عملیات

انجام مقاله isi مهندسی شیمی

انجام پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی

انجام پایان نامه جغرافیا و برنامه ریزی شهری

آموزش شبیه سازی دینامیک مولکولی

انجام پروژه های دانشجویی علوم تربیتی

انجام شبیه سازی متلب برق

انجام پایان نامه در شیراز

هزینه چاپ مقاله isi

انجام ترجمه مقالات و متون علمی با بالاترین کیفیت